Trampoliny ()

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.

Trampoliny

Kolorowe trampoliny dla dzieci to świetny sposób, aby zaoferować dziecku aktywne spędzenie czasu. W sytuacji, gdy pogoda za oknem nie jest zadowalająca - trampolina umieszczona w domu rozwiąże problem braku możliwości aktywnego spędzania dnia. Niektóre z trampolin z naszej oferty posiadają dodatkowe wyposażenie takie jak: nakładka na tylną część trampoliny, a także kapcie w motywie przewodnim trampoliny.

Trampolina dla dzieci - na taras, do domu

Jeżeli nie dysponujesz dużą ilością wolnego miejsca w ogrodzie, ale chcesz, aby Twoje dziecko aktywnie spędzało czas - proponujemy niepowtarzalne trampoliny dla dzieci z dodatkowym wyposażeniem.

Trampolina skutecznie zachęci Twoje dziecko do częstszej aktywności fizycznej, a tym samym - zaoferuje zdrowy rozwój.

Kluczowe zalety:

  • Niepowtarzalny wygląd – nasze trampoliny posiadają tematyczne nakładki wykonane z miękkiego materiału, który może służyć także jako poduszka.
  • Bezpieczeństwo i funkcjonalność - trampoliny dla dzieci 4iQ posiadają ramę do trzymania się podczas skakania, dodatkowo – rama została obita piankowym pokrowcem, który jest miękki w dotyku i bezpieczniejszy niż poręcz bez jakiejkolwiek warstwy ochronnej.
  • Nasycone, piękne kolory – trampoliny dla dzieci do domu mają obicie w starannie dobranej kolorystyce pasującej do głównego motywu.
  • Łatwe składanie, rozkładanie i przenoszenie – mini trampolina dla dzieci do domu to świetna alternatywa dużych trampolin ogrodowych, których rozłożenie zajmuje znacznie więcej czasu, a konstrukcja zabiera znacznie więcej miejsca.

Mini trampolina dla dzieci - cechy

Trampolina dla dzieci charakteryzuje się czarną konstrukcją, z malowaną proszkowo ramą, co dodatnie wpływa na trwałość produktu. Konstrukcja trampoliny posiada nakładki na stopki, które zapobiegają rysowaniu się nawierzchni – nie musisz się martwić o to, że zabawka porysuje podłogę podczas skakania. Stopki wpływają też na stabilność całej trampoliny. Nasze trampoliny dla dzieci do domu posiadają naprężoną część do skakania, która jest połączona z grubym stelażem za pomocą dużej ilości mocnych sprężyn – takie rozwiązanie zapobiega nieprawidłowemu rozłożeniu się ciężaru ciała, a tym samym możliwym uszkodzeniom. Mini trampolina dla dzieci do domu została skonstruowana tak, żeby zabierać mało miejsca, ale oferować tyle samo frajdy co duże trampoliny ogrodowe. Nasze kolorowe trampoliny dla dzieci są lekkie - możesz je swobodnie przenosić w wybrane miejsce, a także składać i przechowywać - ponowne złożenie trampoliny nie zabierze Ci dużo czasu. 

trampolina dla dzieci do domu

Jaka trampolina dla dzieci? – wzory

Trampoliny domowe dla dzieci posiadają tematyczne nakładki, które można wykorzystać także w innym celu. Trampolina Potwór posiada grubo wypełnioną część na przodzie, którą dziecko może również wykorzystać jako poduszka – nakładka posiada rzepy do połączenia z konstrukcją trampoliny, dzięki czemu nakładkę-poduszkę można łatwo ściągnąć. W naszej ofercie znajdziesz też trampolinę dla dzieci samochód, która utrzymana jest w kolorystyce czerwono-niebieskiej. Przód trampoliny posiada miłą w dotyku nakładkę – tak jak pozostałe modele. Nadrukowane koła na pokrowcu dla trampoliny w motyw samochodowy wiernie odwzorowują prawdziwe koła, które zachwycą zwłaszcza chłopców. Częstym wyborem wśród naszych klientów jest także trampolina dla dzieci z motywem kota. Trampolina kotek zachwyci każdego małego miłośnika kotków! Utrzymana w neutralnej kolorystyce - wpasowuje się w każde wnętrze.

Jeżeli szukasz innych zabawek dla dzieci, bo zastanawiasz się jaką zabawkę kupić na prezent - zobacz kolekcje naszych zabawek i wyposażenia kącików zabaw dla najmłodszych.

close

Lista życzeń