Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Domki dla dzieci z piaskownicą (4)

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych najmłodszych klientów, w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. przygotowaliśmy funkcjonalne, bezpieczne i gwarantujące świetną zabawę domki drewniane dla dzieci w przystępnej cenie. Prywatny plac zabaw to doskonały dodatek do ogrodu czy na działkę, dzięki któremu Twój maluch będzie mógł spędzać czas na świeżym powietrzu i bawić się z dala od świata dorosłych. Zamawiając jeden z oferowanych modeli, otrzymujesz roczną gwarancję i dziesiątki możliwości aranżacji – domki mogą być dowolnie malowane na różne kolory.

  Domki dla dzieci z piaskownicą – gwarancja zabawy przez lata

  Domki dla dzieci z piaskownicą, które zamówisz w naszym sklepie w przystępnej cenie, to nie tylko gwarancja świetnej zabawy, ale także trwałości na lata. Do produkcji każdej z oferowanych konstrukcji wykorzystaliśmy przede wszystkim drewno sosnowe. Naturalny materiał został następnie zaimpregnowany przy pomocy specjalnego, bezchromowego i bezpiecznego dla maluchów preparatu. To właśnie on i sam proces impregnacji ciśnieniowej gwarantują, że konstrukcja będzie chroniona przed szkodliwym działaniem grzybów i owadów atakujących drewno. Dodatkowo, domki dla dzieci w formie placu zabaw są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie budowle mają certyfikat TÜV i spełniają normę EN 71 oraz zostały wyprodukowane przez naszą firmę w Polsce.

  Domek Hubert – prywatny plac zabaw z piaskownicą

  Jedną z propozycji dostępnych w naszym sklepie internetowym jest domek Hubert. Prywatny plac zabaw ma nie tylko piaskownicę, ale także dwie zjeżdżalnie i wiele poziomów, które gwarantują niekończącą się i pełną beztroski zabawę każdego dnia. Podobnie jak pozostałe modele w naszej ofercie, tak i proponowana konstrukcja jest zgodna z normą EN 71, została wyprodukowana w Polsce i jest całkowicie bezpieczna w użytkowaniu. Ten konkretny model jest odpowiedni dla dzieci od 3. roku życia. Możesz również zdecydować się na domówienie dodatkowych elementów do domku z małym placem zabaw. Może to być np. ścianka wspinaczkowa. Zachęcamy również do zamówienia kotew mocujących w przystępnej cenie, dzięki którym montaż konstrukcji będzie sprawny i bezproblemowy.

  Piaskownica – jeszcze więcej zabawy

  Jeżeli poszukujesz produktu jakim jest piaskownica na przydomowy plac zabaw, zapoznaj się z naszą ofertą. Kupując domek z dodatkowym wyposażeniem, jakim jest piaskownica dla dzieci, możesz stworzyć ogrodowy kącik zabaw, który zapewni jeszcze więcej frajdy. Piaskownica jest wykonana z tego samego materiału, co drewniany domek dla dzieci – impregnowana sosna zapewnia trwałość, a sama impregnacja zapobiega negatywnemu wpływowi czynników zewnętrznych i nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Dzięki piaskownicy, która jest dołączona do zestawu, Twoje dziecko może wczuć się w rolę odkrywcy skarbów. W przypadku domków wyposażonych w piaskownicę – nie musisz szukać takiego produktu jak piaskownica z daszkiem – nasza piaskownica dla dzieci z drewna przymocowana jest w dolnej części domku – podłoga domku jest w tym przypadku zadaszeniem przed słońcem.

  piaskownica dla dzieci z domkiem


  Piaskownica drewniana, która została poddana impregnacji ciśnieniowej jest znacznie trwalsza od alternatywnego produktu jakim jest piaskownica plastikowa. Piaskownica z drewna może być fantazyjnie pomalowana wybraną farbą (należy jednak pamiętać o wyborze takiej farby, która nie będzie wchodziła w reakcje z impregnatem). Wyposażenie domku ogrodowego dla dzieci w piaskownicę sprawia, że zabawa Twoich dzieci może się toczyć na kilku poziomach. Jaki piasek wybrać do piaskownicy? Najlepiej sprawdzi się drobnoziarnisty piasek wolny od zanieczyszczeń czy kamyków. Należy pamiętać o przykrywaniu zawartości piaskownicy kiedy nie jest ona używana. Piaskownica z domkiem to maximum frajdy dla Twoich dzieci.

  Piaskownica dla dzieci – jak złożyć?

  Piaskownica dla dzieci do domku Hubert jest nieodłącznym elementem konstrukcji. Cały produkt otrzymujesz w przesyłce, w której znajdziesz także czytelną, prostą instrukcję montażu i użytkowania. Piaskownice możesz pomalować na wybrany kolor, pamiętaj o przeprowadzaniu okresowych kontroli. Dodatkowo, piaskownica jako element domku tworzy stabilną konstrukcję i dodatkowo wspiera nogi domku.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco