Kategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Domki dla dzieci z piaskownicą 

  Przeglądasz 1 - 4 z 4 produktów

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych najmłodszych klientów, w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. przygotowaliśmy funkcjonalne, bezpieczne i gwarantujące świetną zabawę domki drewniane dla dzieci w przystępnej cenie. Prywatny plac zabaw to doskonały dodatek do ogrodu czy na działkę, dzięki któremu Twój maluch będzie mógł spędzać czas na świeżym powietrzu i bawić się z dala od świata dorosłych. Zamawiając jeden z oferowanych modeli, otrzymujesz roczną gwarancję i dziesiątki możliwości aranżacji – domki mogą być dowolnie malowane na różne kolory.

  Domki dla dzieci z piaskownicą – gwarancja zabawy przez lata

  Domki dla dzieci z piaskownicą, które zamówisz w naszym sklepie w przystępnej cenie, to nie tylko gwarancja świetnej zabawy, ale także trwałości na lata. Do produkcji każdej z oferowanych konstrukcji wykorzystaliśmy przede wszystkim drewno sosnowe. Naturalny materiał został następnie zaimpregnowany przy pomocy specjalnego, bezchromowego i bezpiecznego dla maluchów preparatu. To właśnie on i sam proces impregnacji ciśnieniowej gwarantują, że konstrukcja będzie chroniona przed szkodliwym działaniem grzybów i owadów atakujących drewno. Dodatkowo, domki dla dzieci w formie placu zabaw są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie budowle mają certyfikat TÜV i spełniają normę EN 71 oraz zostały wyprodukowane przez naszą firmę w Polsce.

  Domek Hubert – prywatny plac zabaw z piaskownicą

  Jedną z propozycji dostępnych w naszym sklepie internetowym jest domek Hubert. Prywatny plac zabaw ma nie tylko piaskownicę, ale także dwie zjeżdżalnie i wiele poziomów, które gwarantują niekończącą się i pełną beztroski zabawę każdego dnia. Podobnie jak pozostałe modele w naszej ofercie, tak i proponowana konstrukcja jest zgodna z normą EN 71, została wyprodukowana w Polsce i jest całkowicie bezpieczna w użytkowaniu. Dodatkowo otrzymała również certyfikat TÜV. Ten konkretny model jest odpowiedni dla dzieci od 3. roku życia. Możesz również zdecydować się na domówienie dodatkowych elementów do domku z małym placem zabaw. Może to być np. ścianka wspinaczkowa. Zachęcamy również do zamówienia kotew mocujących w przystępnej cenie, dzięki którym montaż konstrukcji będzie sprawny i bezproblemowy.