Barierka ochronna dla dzieci Maya

Udostępnij:

BAR000002

BAR00000212

2 dni robocze

Nowy produkt


104,88 zł (netto)
129,00 zł (brutto)


Brak metod dostawy dla tego produktu.

Bezpieczeństwo dzieci jest dla każdego rodzica priorytetem. Szeroka gama produktów obecnych na rynku pozwala to bezpieczeństwo zwiększać. Barierki zabezpieczające - szczególnie na schody są stałym elementem każdego domu w którym dzieci są stałymi mieszkańcami.

Dla dzieci w wieku:0-2 lat
Kolor drewnaNaturalne drewno - surowe
Wysokość całkowita72,5 cm
Przystosowana do otworów o wymiarach63,5-105,5 cm
Barierki dla dzieci - odstęp między szczebelkami5 cm
Surowiec wykonaniaHevea - drewno kauczukowe
Waga4 kg
Szerokość opakowania58 cm
Wysokość opakowania72,5 cm
Długość opakowania5 cm
Wysyłka:2 dni robocze
Gwarancja1 rok
Zabezpieczenie do transportuKarton wielowarstwowy + folia stretch

Zdając sobie sprawę jak wiele niebezpieczeństw czai się na każdym kroku dziecka, chcielibyśmy zaproponować niepozorną, ale jakże skuteczną rzecz, niezbędną w każdym domu, w którym domownikami są dzieci.

Barierka zabezpieczająca „MAYA” jest zaporą odcinającą wszelkie niebezpieczne miejsca na codzień dostępne dla naszych ciekawskich pociech. Doskonale sprawdza się przy zejściach ze schodów czy przejściach do ogrodu lub na balkon.

Wszystkie oferowane przez nas barierki: barierki na schody, barierki rozporowe posiadają najnowsze, restrykcyjne certyfikaty bezpieczeństwa EN1930:2011

Używając naszych barierek mogą być Państwo pewnie ze dziecku nie wejdzie w dłoń zadra, nie złamie szczebelków ani nie będzie w stanie otworzyć zamka który wymaga 2 ruchów niemożliwych do wykonania przez dziecko ze względu na konieczną do tego siłę.

Barierka ochronna jest montowana do ściany na stałe przy pomocy standardowo załączonych zawiasów. Wymagane jest wtedy przykręcenie zawiasów z 1 strony a z 2 przyklejenie lub przykręcenie specjalnych kapsli stanowiących gniazdo zabezpieczające przed otwarciem górnego i dolnego zabezpieczenia. Barierka zabezpieczająca działa wtedy jako furtka. Standardowo może być otwierana jako prawa i lewa i może być montowana po lewej i prawej stronie. Wszystkie elementy dostarczone są standardowo w zestawie barierki ochronnej.

Co dla niektórych rodziców jest bardzo ważne, po otwarciu nie pozostaje próg który wymaga ostrożności w poruszaniu - w tym przypadku głównie dla dorosłych.

Może również w razie potrzeby wyznaczyć miejsce naszym domowym czworonogom, kiedy ich obecność w danej chwili jest mniej pożądana. Tak naprawdę jej funkcja zależy od Państwa potrzeb.

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Instrukcja barierka Maya

Pliki do pobrania (4.69M)

Inne produkty z tej kategorii

Powiązane posty na blogu