Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność

  Schody strychowe nożycowe (20)

  W sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. znajdziesz wszystko, czego tylko możesz potrzebować, aby zagwarantować swojemu budynkowi maksymalny komfort użytkowania i bezpieczeństwo. To w szczególności z myślą o tym drugim aspekcie powstały schody strychowe nożycowe, które zamówisz u nas w wersji przeciwpożarowej FIRE EI2 60 ze skrzynią w dwóch wymiarach: 60x120 i 70x120 cm. Gwarancja trwałości i wysokiej jakości idzie w parze z konkurencyjnymi cenami. Zachęcamy do poznania szczegółów produktów dostępnych w tej kategorii i złożenia zamówienia!

  Co warto wiedzieć o schodach strychowych nożycowych?

  Czym różnią się dostępne w tej kategorii schody strychowe nożycowe od pozostałych konstrukcji oferowanych przez nasz sklep internetowy? Oprócz zastosowania proponowane produkty, w przeciwieństwie do klasycznych modeli strychowych marki 4STEP, zostały wyposażone w drabinę, która nie rozkłada się na zawiasach, a rozwija. Bez zmian pozostają jednak doskonałe parametry techniczne. Wszystkie konstrukcje nożycowe mają odpowiednio grubą, szczelną i warstwową klapę umieszczoną na drewnianej ramie, która została następnie otoczona stalą galwanizowaną. Pozostałe elementy zostały wykonane przede wszystkim z wytrzymałej stali. Dzięki temu nasze schody strychowe składane są nie tylko trwałe i odporne na uszkodzenia, ale także mogą pochwalić się znakomitą odpornością ogniową – w przypadku klapy wynosi ona aż 60 minut.

  Bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania na lata

  W 4iQ Group Sp. z o.o. doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest niezawodność i bezpieczeństwo przeciwpożarowych schodów strychowych składanych. Właśnie dlatego wszystkie produkty w tej kategorii spełniają rygorystyczne normy: EN 14975 i EN 13501-2. Dodatkowo ich drabiny mogą być regulowane – dzięki temu możesz dopasować ich długość do swoich indywidualnych potrzeb i specyfiki przestrzeni. Z kolei klapy z profilem ognioodpornym i izolacją termiczną są wyposażone w niezawodny zamek, który można otworzyć dołączonym do kompletu prętem. Zamawiając wybrane schody strychowe nożycowe w naszym sklepie internetowym, masz pewność, że wybierasz jeden z najlepszych produktów dostępnych obecnie na rynku w korzystnej cenie. Masz pytania na temat naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco