Drzwi

Szukasz drzwi wewnętrznych lub zewnętrznych, które są nie tylko funkcjonalne, ale także doskonale wpisują się w nowoczesne trendy aranżacji wnętrz? W ofercie 4iQ Group Sp. z o.o. znajdziesz bogaty wybór modeli lokalowych i wejściowych, które wykonano ze starannie wyselekcjonowanych, trwałych i odpornych na negatywne działanie czynników zewnętrznych materiałów. W przypadku drzwi wewnętrznych jest to drewno – surowy materiał nadaje im niepowtarzalnego wyglądu i stylu, podczas gdy skrzydła zewnętrzne powstają ze stali. Metal skutecznie chroni je przed uszkodzeniem pod wpływem niskich temperatury czy opadów deszczu, jednocześnie zapewniając domownikom bezpieczeństwo. Oferowane drzwi pochodzą z katalogu firmy RADEX z Iławy, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji skrzydeł zgodnych z Polską Normę Budowlaną. W przygotowanym asortymencie, oprócz drewnianych drzwi wewnętrznych i stalowych zewnętrznych, znajdziesz również drzwi techniczne oraz ościeżnice i listwy w konkurencyjnie niskich cenach. Zapraszamy do poznania naszej różnorodnej oferty!

Jakie schody strychowe znajdziesz w naszej ofercie?

Oferowane schody strychowe są solidnie wykonane, dzięki czemu zapewnią Ci niezawodne i bezpieczne użytkowanie przez wiele lat. Jakie modele znajdziesz w naszym sklepie internetowym? Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy różnorodny wybór konstrukcji, spośród których z łatwością wybierzesz produkt idealnie dopasowany do swoich oczekiwań i specyfiki danego wnętrza. Przygotowany asortyment obejmuje funkcjonalne schody strychowe drewniane, modele z serii MINI Stallux, przeciwpożarowe czy też egzemplarze młynarskie i dedykowane wyższym kondygnacjom. Składając zamówienie, możesz dobrać do wybranego produktu barierkę zabezpieczającą czy zestaw do montażu. Wszystkie oferowane schody strychowe zostały objęte gwarancją producenta. Popularność wśród naszych klientów to najlepsze potwierdzenie ich wysokiej jakości i funkcjonalności, które sprawdzą się rewelacyjnie w każdym domu.

Jakie schody strychowe wybrać? Drewno i stal pod lupą

Decydując się na zamówienie schodów strychowych w naszym sklepie internetowym, możesz wybrać zarówno modele ze stalową lub drewnianą drabiną. Które z nich będą odpowiednie? Egzemplarze z naturalnego i ekologicznego materiału doskonale komponują się z drzwiami z tego samego materiału, wspólnie rozświetlając wnętrze i tworząc w nim przytulny klimat. Ocieplana klapa zamykająca, metalowy chowany zamek czy specjalny system sprężynowy znacząco podwyższają komfort ich użytkowania. Z kolei schody strychowe ze stalową drabiną chowaną w skrzyni o długości 80 cm (seria STALLUX Mini) zajmują mniej miejsca oraz są świetnym pomysłem na wyposażenie przestrzeni urządzonych w stylu nowoczesnym lub industrialnym. Oryginalne wzornictwo idzie w parze z bezpieczeństwem i wygodą oraz szybkim rozkładaniem drabiny. I to przy zachowaniu estetyki pomieszczenia, dzięki całkowitemu schowaniu schodów w skrzyni po złożeniu. Stalowe konstrukcje są także wyposażone w specjalne stopki z tworzywa sztucznego, które chronią podłogę przed zarysowaniem. Potrzebujesz pomocy w wyborze? Zapraszamy do kontaktu – z radością doradzimy w zakupie!

close

Lista życzeń