Pokrycie do tunelu szklarniowego 4iQ 2x4,5m Białe
Pokrycie do tunelu szklarniowego 4iQ 2x4,5m Zielone
Pokrycie do tunelu szklarniowego 4iQ 3x6 Białe
Pokrycie do tunelu szklarniowego 4iQ 3x6 Zielone
Pokrycie do tunelu szklarniowego 4iQ 2x2m Białe
Pokrycie do tunelu szklarniowego 4iQ 2x2m Zielone
Pokrycie do tunelu szklarniowego 4iQ 2x2m Szare
Zbiornik Składany Beczka Na Deszczówkę 500L 4iQ
Zbiornik Składany Beczka Na Deszczówkę 1000L 4iQ
Długi wąż zraszający perforowany kroplujący 7,5 m
Wąż zraszający perforowany kroplujący 15 m Długi !
4iQ Super Rozciągliwy Wąż Ogrodowy 15 m Latex
4iQ Super Rozciągliwy Wąż Ogrodowy 30 m Latex
4iQ Super Rozciągliwy Wąż Ogrodowy 15 m Latex + Stojak
10 Punktowy Automat Zestaw Do Nawadniania Roślin
System Nawadniania 34 Punktowy Zestaw Kompletny
Pokrywa 80 HD szamba z kluczem zielony polimer
Pokrywa 80 HD szamba z kluczem czarny polimer
Pokrywa 80 HD szamba czarny polimer
Pokrywa 80 HD szamba zielony polimer
Szklarnia HQ Poliwęglan ALU 430x290cm Produkcja UE XL-12
Szklarnia HQ Poliwęglan ALU 640x290cm Produkcja UE XL-18
Szklarnia HQ Poliwęglan ALU 290x220cm Produkcja UE L-7
Szklarnia HQ Poliwęglan ALU 430x220cm Produkcja UE L-10
Szklarnia HQ Poliwęglan ALU 640x220cm Produkcja UE L-15
Pokrycie do tunelu szklarniowego 4iQ 3x8 Białe
Pokrycie do tunelu szklarniowego 4iQ 3x8 Zielone
Każda osoba, która dysponuje działką lub pokaźnym, przydomowym ogrodem, chciałaby stworzyć przestrzeń idealną nie tylko odpoczynku w gronie najbliższej rodziny i znajomych, ale również do uprawy kwiatów, warzyw, owoców i innych roślin. To w końcu w dużej mierze kolorowe kwiaty, drzewka ozdobne i owocowe, krzewy i soczyście zielone trawniki tworzą wyjątkowy charakter ogrodu.
Trzeba jednak pamiętać o tym, że wszelkie rośliny wymagają zaawansowanej pielęgnacji – nie tylko regularnego podlewania, ale również przycinania, czasem – przesadzania. Do tego mogą być niezbędne profesjonalne akcesoria do ogrodu. Na szczęście w ofercie naszego sklepu internetowego 4iQ Group bez problemu znajdziesz różnego rodzaju narzędzia ogrodowe oraz liczne akcesoria do uprawy roślin.
Najważniejszą kwestią podczas uprawiania roślin jest ich regularne nawadnianie – dotyczy to zarówno trawników, jak również kwiatów i drzewek ozdobnych czy warzyw. Jest to szczególnie istotne w okresach letnich, podczas których w ostatnich latach właściciele działek i ogrodów coraz rzadziej mogą liczyć na obfite opady deszczu. W takiej sytuacji warto zainwestować w profesjonalne akcesoria do uprawy roślin i systemy nawadniające.
W asortymencie mamy systemy nawadniające, które znakomicie sprawdzą się zarówno do zraszania trawników, jak również do podlewania roślin doniczkowych, wystawionych na przykład na tarasie. Do trawników ogrodowych polecamy kompletny zestaw do nawadniania z ponad trzydziestoma regulowanymi punktami nawadniającymi, natomiast do podlewania roślin doniczkowych i drzewek ozdobnych znakomicie nada się dziesięciopunktowy automat podlewający z dziesięcioma palikami do zamocowania kroplowników w donicach. Często potrzebujemy także przesadzić, lub zasadzić rośliny - w tym celu świetnie sprawdzi się wysokojakościowy zestaw narzędzi ogrodowych.
Oferujemy oczywiście także podstawowe akcesoria do ogrodu, takie jak węże ogrodowe. Jeśli jesteś ciekaw jak zrobić wieszak do węża ogrodowego - do rozwiązania problemu przyda się wąż ogrodowy na stojaku, który nie wymaga wieszania. Można je u nas kupić w różnych wariantach – na przykład wąż do ogrodu 15 lub rozwijany wąż do ogrodu 30 metrów. Dodatkowo, są on wykonane z wytrzymałych, odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas różnych prac ogrodowych. W naszej ofercie można znaleźć także wygodne w użytkowaniu, składane naziemne beczki na deszczówkę, szczególnym zainteresowaniem cieszy się składana zbiornik na deszczówkę 1000L oraz mniejsza, mieszcząca 500L deszczówki. Wiemy jak ważne jest otoczenie stworzone przez nas dla roślin, dlatego w naszym sklepie znajdziesz takie przybory ogrodnicze jak:
rozkładane zbiorniki na deszczówkę,
węże rozciągliwe,
węże na stojaku,
systemy nawadniające i zraszające,
zestawy narzędzi do ogrodu.
Na ofertę naszego sklepu składają się nie tylko nawadniające akcesoria do ogrodu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób na prywatnej działce lub ogrodzie uwielbia uprawiać różnego rodzaju warzywa. Dlatego w naszym asortymencie można znaleźć także szklarnie poliwęglanowe o różnej wielkości. Najpopularniejsza szklarnia poliwęglanowa 4,8mkw pomieści niezbędne w sezonie letnim warzywa: pomidory, ogórki. Ponadto oferujemy również stelaże do szklarni, siatki i tunele szklarniowe w trzech kolorach: białym, szarym oraz zielonym. Więcej na temat szklarni przeczytasz w tym wpisie.
Osobom, które nie dysponują dużą działką lub które nie potrzebują dużej przestrzeni jaką jest przydomowa szklarnia, proponujemy natomiast miniszklarnie z półkami wykonanymi z wytrzymałej stali ocynkowanej. Miniaturowa szklarnia sprawdzi się np. do uprawy roślin na tarasie, lub balkonie.
Zobacz niektóre z opinii wystawionych przez naszych klientów.
![]() | ![]() | ![]() |
"Zajmuje niewiele miejsca, a posadziłam wszystko co planowałam i więcej. Łatwa do złożenia ale to już opinia męża :)" | "Wytrzymały wąż, na duży plus że jest długi i mocna końcówka" | "stelaż do folii wytrzymały, jednak warto go zakotwiczyć" |