Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Meble ogrodowe 

W tej kategorii produktów w naszym sklepie znaleźć można meble ogrodowe dedykowanie głównie na tarasy w przydomowej strefie zielonej, jak i dla potrzeb turystyki i ośrodków wypoczynkowych.

W jej skład wchodzą przede wszystkim fotele wiszące ALPHA oraz meble z technorattanu, włoskiego producenta BICA (którego jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski). Proponujemy zestawy mebli, ale także pojedyncze krzesła, stoły, leżaki. Oferujemy również meble ogrodowe drewniane, wykonane z sosny oraz z gatunków egzotycznych. Wszystkie produkty doskonale prezentują się w naturalnym otoczeniu. Będą efektownie wyglądały zarówno na tarasie posesji prywatnej, jak i przy basenie eleganckiego hotelu.

Proponujemy również doskonałej jakości hamaki z klejonego drewna sosnowego, impregnowanego. Dostępne są w kilku rozmiarach i pozwalają zaznać prawdziwego relaksu i odprężenia. Posiadamy modele do zawieszenia oraz stojące, już zaopatrzone we własny stelaż. Idealnie nadają się do zawieszenia lub postawienia w cieniu i odpoczynku na świeżym powietrzu w ciepłe, letnie dni.

Podkategorie

 • ALPHA - Linia...

  ALPHA to seria ekskluzywnych foteli wiszących.

  Niepowtarzalne wzornictwo i niesamowita wygoda użytkowania oraz wielość zastosowań sprawiają, że mamy do czynienia z siedziskiem niezwykłym.

  Proponujemy siedziska pojedyncze i podwójne, podwieszane lub stojące na stelażu.

  Stelaż umożliwia zamontowania płóciennego daszka, który osłoni przed słońcem.

  Zapraszamy do relaksu...

 • Hamaki

  Znamy wiele sposobów na tego rodzaju relaks zaczynając od koców na które wchodzi wszystko co ma nóżki po niewygodne, składające się w najmniej oczekiwanym momencie leżaki. Aby zapewnić Państwu 100% "bujanie" w obłokach, bez ciągłych niespodzianek, oferujemy hamaki wolnostojące na stelażu "LEJZI" 1 i 2 osobowe a także całą linię foteli wiszących ALPHA.

 • Krzesła
na stronę
Przeglądasz 1 - 24 z 44 produktów