Drzwi 60cm

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w dostępnym asortymencie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy drzwi wewnętrzne w różnych rozmiarach. Jednym z nich jest 60, czyli najmniejszy dostępny rozmiar, który sprawdzi się doskonale w przypadku małych pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. Modele, które są produkowane w stronie lewej lub prawej, powstają wyłącznie z wysokiej jakości naturalnego surowca. Do ich głównych zalet należy przede wszystkim nowoczesny design, który spotyka się z ponadczasowymi, klasycznymi trendami – dzięki temu możesz dowolnie dopasować wygląd skrzydeł w rozmiarze 60 do domowej przestrzeni i swoich indywidualnych preferencji. Co więcej, przygotowaliśmy różnorodne serie oraz rodzaje drzwi wewnętrznych – standardowe z przylgą lub naścienne systemy przesuwne. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego modelu? Zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i terminową realizację zamówienia przy zapewnieniu konkurencyjnych cen zakupu.

Drewniane drzwi wewnętrzne – trwałe skrzydła w rozmiarze 60

Wszystkie drzwi wewnętrzne, które znajdziesz w dostępnym asortymencie, pochodzą z oferty renomowanego producenta – firmy RADEX. Jedną z największych zalet proponowanych skrzydeł jest materiał, z którego powstają. Mowa, oczywiście, o drewnie – naturalnym surowcu, który wyróżnia się stylowym wyglądem, trwałością i wytrzymałością. Oferowane modele obejmują zarówno produkty sęczne, jak i bezsęczne, wśród których znalazły się propozycje pełne i przeszklone (mleczna szyba hartowana). W trakcie produkcji drzwi wewnętrznych w rozmiarze 60 nie zapomniano o ekologii, dzięki temu materiał jest pozyskiwany z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, a większość z nich uzyskała certyfikat FSC®. Co to oznacza? Lasy obejmują i młode i stare drzewa, a obecna w nich fauna i flora jest chroniona. Co istotne, każde ścięte drzewo jest odtwarzane, czyli na jego miejsce sadzi się nowe. Wybierając nasze drzwi wewnętrzne, zapewniasz sobie nie tylko trwałość i wysoką jakość skrzydeł, ale także dbasz o ekologię!

Jakie drzwi wybrać? Krótki poradnik dla klientów

Wybierając drzwi wewnętrzne w rozmiarze 60, możesz zdecydować się na skrzydło w stanie surowym lub skorzystać z możliwości olejowania i postarzania, dzięki którym wybrany model nabierze niepowtarzalnego wyglądu. W trakcie zakupu zwróć również uwagę na rodzaj drzwi; pełne są polecane do pomieszczeń gospodarczych, podczas gdy przeszklone sprawdzą się doskonale w każdym innym pokoju, np. sypialni i salonie. Znakomitym wyborem są skrzydła z przylgą, czyli z charakterystycznym wcięciem. Zamawiając jeden z dostępnych produktów, możesz również zdecydować, jaki typ zamka zostanie w nich założony, oraz dobrać do nich ościeżnicę, listwy maskujące i ćwierćwałki. Nie zabrakło także możliwości wyboru strony otwierania drzwi – lewej lub prawej. Które umiejscowienie zawiasów będzie odpowiednie? Wszystko zależy od pomieszczenia. Warto jednak kierować się prostą zasadą – jeśli podchodzisz do skrzydła z lewej strony, to powinno być ono prawe i odwrotnie. Nie zapomnij także o tym, aby otwierało się ono najlepiej na pustą ścianę i nie utrudniało poruszania się po domu.

close

Lista życzeń