Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Drzwi 60cm 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w dostępnym asortymencie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy drzwi wewnętrzne w różnych rozmiarach. Jednym z nich jest 60, czyli najmniejszy dostępny rozmiar, który sprawdzi się doskonale w przypadku małych pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. Modele, które są produkowane w stronie lewej lub prawej, powstają wyłącznie z wysokiej jakości naturalnego surowca. Do ich głównych zalet należy przede wszystkim nowoczesny design, który spotyka się z ponadczasowymi, klasycznymi trendami – dzięki temu możesz dowolnie dopasować wygląd skrzydeł w rozmiarze 60 do domowej przestrzeni i swoich indywidualnych preferencji. Co więcej, przygotowaliśmy różnorodne serie oraz rodzaje drzwi wewnętrznych – standardowe z przylgą lub naścienne systemy przesuwne. Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego modelu? Zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i terminową realizację zamówienia przy zapewnieniu konkurencyjnych cen zakupu.

Podkategorie

  • Drzwi lewe 60 cm

    W asortymencie 4iQ Group Sp. z o.o. znajdziesz bogaty i różnorodny wybór skrzydeł drewnianych, które powstają z naturalnego, wyróżniającego się doskonałą jakością surowca – litego i klejonego drewna sosnowego. Wśród nich czekają na Ciebie zarówno nowoczesne modele z serii LOFT, jak i tradycyjne propozycje z kolekcji CLASSIC. Oferujemy zarówno drzwi sęczne, jak i bezsęczne w wariancie pełnym lub przeszklonym, do którego produkcji wykorzystujemy mleczne szkło hartowane. Dziesiątki propozycji z przylgą lub naściennych systemów przesuwnych gwarantują, że znajdziesz wśród nich dodatek idealnie dopasowany do domowego czy biurowego wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanego asortymentu!

  • Drzwi prawe 60 cm

    Szukasz skrzydeł wewnętrznych, dzięki którym funkcjonalność pomieszczeń ulegnie podwyższeniu, a ich stylistyka zostanie podkreślona w elegancki sposób? Doskonałym wyborem są dostępne w naszej ofercie drzwi prawe w rozmiarze 60, które mogą zostać wyposażone w dowolny rodzaj zamka, sposób wentylacji czy też ościeżnicę. W przygotowanym asortymencie znajdziesz wąskie modele standardowe z przylgą i systemy przesuwne naścienne w wariancie sęcznym i bezsęcznym oraz pełnym i z przeszkleniami, które doskonale sprawdzą się w małych pomieszczeniach, np. toaletach czy schowkach. Pamiętaj, że zawiasy umieszczone po prawej stronie są polecane do wnętrz, w których do skrzydła podchodzi się z lewej stronie lub na przeciwnej stronie znajduje się pusta ściana. Nieustannie pozostajemy do Twojej dyspozycji, zapewniając profesjonalne wsparcie w wyborze odpowiednich drzwi wewnętrznych. Zamów wybrany egzemplarz w atrakcyjnej cenie, a my zrealizujemy zamówienie terminowo i z dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy!

na stronę
Przeglądasz 1 - 24 z 90 produktów

Drewniane drzwi wewnętrzne – trwałe skrzydła w rozmiarze 60

Wszystkie drzwi wewnętrzne, które znajdziesz w dostępnym asortymencie, pochodzą z oferty renomowanego producenta – firmy RADEX. Jedną z największych zalet proponowanych skrzydeł jest materiał, z którego powstają. Mowa, oczywiście, o drewnie – naturalnym surowcu, który wyróżnia się stylowym wyglądem, trwałością i wytrzymałością. Oferowane modele obejmują zarówno produkty sęczne, jak i bezsęczne, wśród których znalazły się propozycje pełne i przeszklone (mleczna szyba hartowana). W trakcie produkcji drzwi wewnętrznych w rozmiarze 60 nie zapomniano o ekologii, dzięki temu materiał jest pozyskiwany z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, a większość z nich uzyskała certyfikat FSC®. Co to oznacza? Lasy obejmują i młode i stare drzewa, a obecna w nich fauna i flora jest chroniona. Co istotne, każde ścięte drzewo jest odtwarzane, czyli na jego miejsce sadzi się nowe. Wybierając nasze drzwi wewnętrzne, zapewniasz sobie nie tylko trwałość i wysoką jakość skrzydeł, ale także dbasz o ekologię!

Jakie drzwi wybrać? Krótki poradnik dla klientów

Wybierając drzwi wewnętrzne w rozmiarze 60, możesz zdecydować się na skrzydło w stanie surowym lub skorzystać z możliwości olejowania i postarzania, dzięki którym wybrany model nabierze niepowtarzalnego wyglądu. W trakcie zakupu zwróć również uwagę na rodzaj drzwi; pełne są polecane do pomieszczeń gospodarczych, podczas gdy przeszklone sprawdzą się doskonale w każdym innym pokoju, np. sypialni i salonie. Znakomitym wyborem są skrzydła z przylgą, czyli z charakterystycznym wcięciem. Zamawiając jeden z dostępnych produktów, możesz również zdecydować, jaki typ zamka zostanie w nich założony, oraz dobrać do nich ościeżnicę, listwy maskujące i ćwierćwałki. Nie zabrakło także możliwości wyboru strony otwierania drzwi – lewej lub prawej. Które umiejscowienie zawiasów będzie odpowiednie? Wszystko zależy od pomieszczenia. Warto jednak kierować się prostą zasadą – jeśli podchodzisz do skrzydła z lewej strony, to powinno być ono prawe i odwrotnie. Nie zapomnij także o tym, aby otwierało się ono najlepiej na pustą ścianę i nie utrudniało poruszania się po domu.