Kategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Szklarnie poliwęglanowe 

  Przeglądasz 1 - 17 z 17 produktów

  Chcesz rozpocząć uprawę warzyw, owoców lub roślin doniczkowych? W takim razie niezbędne jest wyposażenie działki w wytrzymałą i ułatwiającą hodowlę szklarnię. Jeśli cenisz wysoki standard wykonania i trwałość, a w kwestii jakości nie uznajesz kompromisów, to przygotowany asortyment w naszym sklepie internetowym z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szklarnie poliwęglanowe na aluminiowej konstrukcji z panelami wykonanymi z poliwęglanu z filtrami UV. Modele w takich rozmiarach jak 290x220, 640x200 czy 430x290 cm są produkowane na terenie Unii Europejskiej, zostały wyposażone w uchylne okna umożliwiające regulację temperatury oraz są objęte 5-letnią gwarancją. Szklarnie poliwęglanowe litewskiej firmy GAMPRE powstają przy użyciu europejskich materiałów, nie wymagają dodatkowej konserwacji, a do tego generują nawet do 30% więcej ciepła niż ich tradycyjne odpowiedniki. Sprawdź, jakie konstrukcje przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie internetowym!

  Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o szklarniach poliwęglanowych

  Mówiąc o szklarniach poliwęglanowych, warto skupić się przede wszystkim na materiale, z którego zostały wykonane. Konstrukcje dostępne w naszym sklepie internetowym zostały wyposażone w nowoczesne panele z poliwęglanu z filtrami UV. Nie bez powodu; tworzywo wyróżnia się niewielką wagą, dzięki czemu montaż szklarni jest praktycznie bezproblemowy. To także ono odpowiada za bezpieczeństwo uprawianych roślin. W jaki sposób? Szklarnie poliwęglanowe zmniejszają szkodliwe promienie UV, które normalnie mogłyby powodować zniszczenie warzyw czy owoców. Nie bez znaczenia jest również trwałość tego materiału, obecnie na rynku nie ma dla niego konkurencji, dlatego konstrukcje wykonane z tworzywa nie tylko spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ale także będą inwestycją na lata. Nie możemy zapomnieć o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych, które pozwalają na stworzenie idealnych warunków potrzebnych do uprawy warzyw, owoców czy roślin doniczkowych.

  Zalety posiadania szklarni poliwęglanowych

  Ogrodowe szklarnie poliwęglanowe nie bez powodu cieszą się tak ogromną popularnością. Konstrukcje, które zamówisz u nas w konkurencyjnie niskich cenach, to przede wszystkim doskonałe rozwiązanie dla właścicieli dużych zamek, którzy szukają trwałych i odpornych na ekstremalne warunki pogodowe modeli. Nasze produkty pozwalają regulować temperaturę powietrza i jego wilgotność, a co za tym idzie – możesz dowolnie dopasowywać warunki panujące w szklarni poliwęglanowej do potrzeb konkretnych roślin. I to bez względu na porę roku – nowoczesne konstrukcje umożliwiają uprawę warzyw czy owoców dają ogromne pole do popisu pod względem obecności różnorodnych gatunków. Prawidłowe umiejscowienie pozwoli nawet na uprawę egzotycznych roślin. Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z dostępnymi szklarniami poliwęglanowymi? Nieustannie pozostajemy do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać niezbędną pomoc. Zapraszamy!