Szklarnie poliwęglanowe

Chcesz rozpocząć uprawę warzyw, owoców lub roślin doniczkowych? W takim razie niezbędne jest wyposażenie działki w wytrzymałą i ułatwiającą hodowlę szklarnię. Jeśli cenisz wysoki standard wykonania i trwałość, a w kwestii jakości nie uznajesz kompromisów, to przygotowany asortyment w naszym sklepie internetowym z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Dla naszych klientów przygotowaliśmy szklarnie poliwęglanowe na aluminiowej konstrukcji z panelami wykonanymi z poliwęglanu z filtrami UV. Modele w takich rozmiarach jak 290x220, 640x200 czy 430x290 cm są produkowane na terenie Unii Europejskiej, zostały wyposażone w uchylne okna umożliwiające regulację temperatury oraz są objęte 5-letnią gwarancją. Szklarnie poliwęglanowe litewskiej firmy GAMPRE powstają przy użyciu europejskich materiałów, nie wymagają dodatkowej konserwacji, a do tego generują nawet do 30% więcej ciepła niż ich tradycyjne odpowiedniki. Sprawdź, jakie konstrukcje przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie internetowym!

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o szklarniach poliwęglanowych

Mówiąc o szklarniach poliwęglanowych, warto skupić się przede wszystkim na materiale, z którego zostały wykonane. Konstrukcje dostępne w naszym sklepie internetowym zostały wyposażone w nowoczesne panele z poliwęglanu z filtrami UV. Nie bez powodu; tworzywo wyróżnia się niewielką wagą, dzięki czemu montaż szklarni jest praktycznie bezproblemowy. To także ono odpowiada za bezpieczeństwo uprawianych roślin. W jaki sposób? Szklarnie poliwęglanowe zmniejszają szkodliwe promienie UV, które normalnie mogłyby powodować zniszczenie warzyw czy owoców. Nie bez znaczenia jest również trwałość tego materiału, obecnie na rynku nie ma dla niego konkurencji, dlatego konstrukcje wykonane z tworzywa nie tylko spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ale także będą inwestycją na lata. Nie możemy zapomnieć o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych, które pozwalają na stworzenie idealnych warunków potrzebnych do uprawy warzyw, owoców czy roślin doniczkowych.

Zalety posiadania szklarni poliwęglanowych

Ogrodowe szklarnie poliwęglanowe nie bez powodu cieszą się tak ogromną popularnością. Konstrukcje, które zamówisz u nas w konkurencyjnie niskich cenach, to przede wszystkim doskonałe rozwiązanie dla właścicieli dużych zamek, którzy szukają trwałych i odpornych na ekstremalne warunki pogodowe modeli. Nasze produkty pozwalają regulować temperaturę powietrza i jego wilgotność, a co za tym idzie – możesz dowolnie dopasowywać warunki panujące w szklarni poliwęglanowej do potrzeb konkretnych roślin. I to bez względu na porę roku – nowoczesne konstrukcje umożliwiają uprawę warzyw czy owoców dają ogromne pole do popisu pod względem obecności różnorodnych gatunków. Prawidłowe umiejscowienie pozwoli nawet na uprawę egzotycznych roślin. Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z dostępnymi szklarniami poliwęglanowymi? Nieustannie pozostajemy do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać niezbędną pomoc. Zapraszamy!

Szklarnia poliwęglanowa – czy warto?

Szklarnia poliwęglanowa cechuje się niezwykłą trwałością. Dzięki zastosowaniu płyt poliwęglanowych z filtrem UV możesz mieć pewność, że mikrootoczenie stworzone w środku takiej szklarni zapewni idealne warunki do wzrostu roślin. Zastosowanie filtru UV przy płytach ogrodowej szklarni ogranicza bezpośrednie padanie promieni słonecznych, które mogłyby poparzyć wschodzące rośliny. Ogrodowa szklarnia z poliwęglanu to produkt, który będzie służył latami. Kolejną zaletą, ale nie najważniejszym czynnikiem, przemawiającą za wyborem szklarni poliwęglanowej jest jej estetyczny wygląd, który świetnie wpasowuje się w krajobraz, taka szklarnia wygląda o wiele lepiej od standardowych tuneli foliowych. W naszej ofercie możesz wybierać spośród szklarni poliwęglanowych o różnych wymiarach, od 3 do 25 metrów kwadratowych powierzchni. Najczęstszym wyborem jest szklarnia z poliwęglanu 12 metrów, mieszcząca wszystkie rośliny, które zachcesz posadzić w jej wnętrzu.

szklarnia z poliwęglanu

Szklarnia zrobiona z poliwęglanu jest o wiele trwalsza od jej tańszego zamiennika – tunelu foliowegoPoliwęglanowe szklarnie do ogrodu, dzięki zastosowaniu płyt poliwęglanowych osadzonych w aluminiowych profilach niewymagających konserwacji, wykazują odporność na silny wiatr i opady śniegu, podczas gdy tunel foliowy wymaga demontażu, szklarnia poliwęglanowa, po uprzednim zabezpieczeniu, może z sukcesem pełnić swoją role także podczas dni, kiedy pogoda nie jest zadowalająca.

Szklarnie poliwęglanowe, które posiadamy w ofercie, wyposażone są w drzwi, a także okno z systemem Thermovent. Co to jest? Zastosowany system Thermovent pozwala na automatyczną regulację temperatury panującej wewnątrz szklarni bez konieczności zastosowania urządzeń wymagających podłączenia do prądu. System Thermovent działa w oparciu o rozprężający się olej w siłowniku zapewniając nieustanną wentylację bez potrzeby regulacji.

Szklarnia z poliwęglanu – montaż

Szklarnia ogrodowa z paneli poliwęglanowych jest niezwykle łatwa w montażu. Należy pamiętać o odpowiednio przygotowanym miejscu pod ustawienie takiej szklarni. Przed rozpoczęciem montażu należy sprawdzić kompletność i stan przesyłki, przeczytać instrukcję, a następnie przystąpić do montażu w sposób polecony w instrukcji. Ważne jest, aby szklarnia była ustawiona w ogrodzie co najmniej 4m od innych przedmiotów ruchomych, drzew, które w razie silnego wiatru mogą uszkodzić szklarnię. Aby maksymalnie wzmocnić konstrukcję szklarni z poliwęglanu zaleca się przygotowanie fundamentu w postaci bloczków betonowych, a także zakotwienie jej.

 

Szklarnia ogrodowa – opinie

Poznaj niektóre z opinii naszych klientów odnośnie szklarni poliwęglanowych.

"Łatwy montaż i oszczędność czasu jakbym miał składać co sezon tunel foliowy który by się przerwał po sezonie"
"Żona zadowolona, szklarnia rewelacyjnie prezentuje się w ogrodzie. Do montazu potrzebne dwie osoby"
"Produkt spełnił moje oczekiwanie, stabilny dobrze wykonany, jasna instrukcja - polecam"
close

Lista życzeń