Kategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność

  Nawadnianie - akcesoria 

  Przeglądasz 1 - 14 z 14 produktów

  Tu znajdziesz systemy nawadniania, programatory a także węże ogrodowe czy zbiorniki na deszczówkę.

  Akcesoria do nawadniania ogrodu

  Nie ma wątpliwości co do tego, że każdy właściciel przydomowej działki chciałby cieszyć się pięknym, estetycznym ogrodem. Podstawą do jego stworzenia jest nie tylko odpowiednie zaprojektowanie i zagospodarowanie przestrzeni oraz zasadzenie drzew ozdobnych, krzewów i kwiatów. Nawet najlepiej zaprojektowany ogród nie będzie cieszył oka, jeśli nie będzie posiadał zielonego, zadbanego trawnika. To dlatego tak istotne są profesjonalne akcesoria do nawadniania ogrodu, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego 4IQ Group.

  Wąż ogrodowy czy system nawadniania – co wybrać?

  Wybierając akcesoria do nawadniania ogrodu, masz do wyboru różne produkty. W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi standardowe węże ogrodowe oraz punktowe systemy nawadniania. To, jakie produkty wybierzesz, zależy przede wszystkim od Twoich potrzeb oraz oczekiwań.
  Jeżeli dysponujesz mniejszą działką z jednym głównym trawnikiem, prawdopodobnie wystarczającym rozwiązaniem dla Ciebie będzie uniwersalny wąż ogrodowy. Produkty te bardzo często są dostępne w wersjach z różnymi rodzajami natrysku, dzięki czemu bez najmniejszych problemów zaspokajają potrzeby większości osób. Standardowy wąż ogrodowy można wykorzystać zarówno do zraszania trawnika, jak również do podlewania roślin czy napełniania niewielkich zbiorników wodnych. Jest to tym korzystniejsze rozwiązanie, że węże są dostępne w różnych wariantach rozmiarowych – w ofercie sklepu 4IQ Group kupisz zarówno krótsze modele o długości 7,5 metra, jak również dłuższe – 15-metrowe, a nawet 30-metrowe.

  Alternatywą dla tych produktów są zaawansowane akcesoria do nawadniania ogrodu, czyli przede wszystkim, punktowe systemy nawadniania. Takie funkcjonalne konstrukcje umożliwiają na zbudowanie systemu, który szybko przetransportuje wodę do każdego miejsca na ogrodzie. Jest to dobry wybór dla osób, które dysponują dużą działką z wieloma roślinami, kwiatami i drzewami. Co więcej, w naszym sklepie 4IQ Group kupisz nie tylko systemy dziesięcio- i trzydziestoczteropunktowe, ale także akcesoria do systemu nawadniania ogrodu. Oferujemy wszelkiego rodzaju zaślepki, trójniki i końcówki, dzięki którym możliwe jest punktowe lub natryskowe podlewanie grządek, pergoli, kwietników czy roślin w szklarniach.

  A może opryskiwacz plecakowy ręczny?

  W asortymencie 4IQ Group mamy także inne artykuły przeznaczone do pracy w ogrodach, szklarniach, na działkach czy w sadach. Przykładem może być opryskiwacz plecakowy ręczny, który służy do wygodnego zwalczania insektów i zapobiegania chorobom roślin, kwiatów, drzew czy sadzonek. Opryskiwacz plecakowy ręczny można wykorzystywać również do zraszania roślin wodą.

  Kup opryskiwacze i akcesoria do systemu nawadniania ogrodu w 4IQ Group

  Jeśli szukasz akcesoriów do nawadniania ogrodu, węży ogrodowych czy opryskiwaczy, jesteś w odpowiednim miejscu. Oferowane przez nas produkty są wykonane z najlepszych, wytrzymałych materiałów, a ponadto są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapoznaj się z naszą ofertą i kup produkty do nawadniania ogrodu, których potrzebujesz.