Grillowanie

Niezbędne przy grillowaniu – kociołki i grille z wytrzymałych materiałów

Wyobraź sobie czas spędzany wspólnie z najbliższymi ciesząc się każdą chwilą na świeżym powietrzu. Podczas majowych wieczorów nie może zabraknąć ciepłych dań z grilla czy zupy z wytrzymałych kociołków. Do tego świetnie sprawdzą się myśliwskie kociołki, które wyprodukowaliśmy ze specjalną dbałością o każdy szczegół – mocna konstrukcja kociołka może być ustawiona na ognisku, lub zawieszona bezpośrednio nad nim. Oferowane przez 4iQ kociołki znajdziesz w dwóch wydaniach: emaliowanym (z białą powłoką zapobiegającą przywieraniu i ułatwiającą mycie) i żeliwnym i w kilku pojemnościach: 5L, 8L, 10L oraz 15L. Te ostatnie, żeliwne kociołki o pojemności 15L, sprawdzą się podczas spotkań w większym gronie.

Wspólne gotowanie na łonie natury – kociołki myśliwskie żeliwne 5,8,10L

Gotowanie potraw w kociołkach żeliwnych nie wymaga dużego nakładu pracy i czasu. Wystarczy jedynie przygotować warzywa, przyprawy i/lub mięso, a następnie pozostawić w kociołku pod przykryciem, od czasu do czasu mieszając, aby otrzymać pyszny, jednogarnkowy posiłek. Żeliwne kociołki mogą być stosowane w ogrodzie, na działce, przy domkach letniskowych – wszędzie tam, gdzie masz ochotę na rozgrzewające i sycące pożywienie. Kociołki żeliwne ze sklepu 4iQ są już gotowe do użycia – nie musisz ich przepalać. Kociołki myśliwskie dostarczamy w zabezpieczonych kartonach dbając o to, aby żaden z elementów nie uległ uszkodzeniu.

Najlepsze grille ogrodowe od 4iQ – idealne na letnie wieczory

Dlaczego warto postawić na grille z naszego sklepu? Każdy element wykonany jest z trwałych materiałów, które zagwarantują Ci długie używanie (taki produkt zniesie niejedną majówkę!). Niektóre modele grilla ogrodowego z naszej oferty wyposażone są w termometry, regulatory przepływu powietrza, a poza tym wygodne wyposażenie na akcesoria typu haczyki, półki. Wszystko dla jak największej kontroli przygotowywanych dań.

close

Lista życzeń