Sortery

Drewniane sortery dla dzieci

Od wielu lat wiadomo, że najlepszym sposobem na naukę dla dzieci w pierwszych miesiącach i latach ich życia jest zabawa. Nie może zatem dziwić fakt, że wielu rodziców kupuje swoim pociechom zabawki, które nie tylko sprawiają im radość, ale też pobudzają do kreatywności, abstrakcyjnego myślenia i ruchu. Wśród zabawek dla niemowląt ogromną popularnością nieustannie cieszą się sortery dla dzieci, które wspierają rozwój malucha w pierwszych miesiącach życia. W ofercie naszego sklepu internetowego 4IQ Group można znaleźć szeroki wybór sorterów dla niemowląt i dzieci.

Dlaczego warto kupować dzieciom sortery dla niemowląt?

Sortery dla niemowląt to niemal podstawowe zabawki dla dzieci na pierwszym etapie ich życia. Mogą one mieć różną postać – bardzo popularne są zarówno tak zwane pchacze i wózki, jak również najprostsze kostki. Działanie wszystkich sorterów dla dzieci opiera się jednak na tym samym. Znajdują się w nich otwory o określonych kształtach, do których pasują wyłącznie elementy odpowiadające im budową.

Maluchy często mają problemy z dopasowaniem klocków do konkretnych otworów, ale jest to naturalny element zabaw i ćwiczeń. Po pewnym etapie dziecko nabiera zdolności logicznego i abstrakcyjnego myślenia, a także poprawia umiejętności manualne. Warto zaznaczyć, że współczesne sortery dla niemowląt wyposażone są często w dodatkowe elementy, takie jak liczydła, cymbałki czy bębenki, dzięki którym rozwija także inne umiejętności – liczenia czy oswajania się z instrumentami muzycznymi. Dodatkowo, sortery dla dzieci posiadają klocki i części w różnych barwach, co sprawia, że maluszki szybko uczą się poszczególnych kolorów.

Piękne, drewniane sortery dla dzieci w sklepie internetowym 4IQ Group

W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć najróżniejsze drewniane sortery dla dzieci. Jeszcze kilka lat temu dużą popularnością cieszyły się sortery plastikowe, warto jednak pamiętać, że są one znacznie gorzej wykonane od zestawów drewnianych i bardziej od nich podatne na uszkodzenia mechaniczne. Co za tym idzie, dość szybko się psują, gdy bawią się nimi nieostrożne dzieci.

Oferowane przez nas drewniane sortery dla dzieci dostępne są w najróżniejszych wariantach. Rodzicom i ich pociechom proponujemy zarówno klasyczne, wyposażone w cymbałki, liczydło czy rollercoaster kostki z otworami, jak również sortery dla dzieci na kółkach, czyli tak zwane pchacze. Niezależnie od tego, który zestaw wybierzesz dla swojej pociechy, możesz mieć pewność, że będzie on wykonany z wysokiej jakości, solidnych materiałów, które są w pełni bezpieczne w kontakcie z dzieckiem.

Znajdujące się w sklepie 4IQ Group sortery dla niemowląt i dzieci są kolorowe i wyposażone w fantastyczne, oryginalne akcesoria, które sprawią wielką radość Twojemu maluchowi. Jeśli zastanawiasz się, jaki będzie najlepszy dla dziecka w wieku Twojej pociechy, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy tak, żeby Twoje dziecko było jak najbardziej zadowolone z nowego drewnianego sortera do nauki i zabawy!

close

Lista życzeń