Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne to obowiązkowy element wyposażenia każdego domu, mieszkania, biura i innego obiektu. Skrzydła przestały pełnić funkcję wyłącznie praktyczną. W ostatnich latach ogromnego znaczenia nabrał również ich design, który powinien znakomicie komponować się z aranżacją wnętrza. Z myślą o klientach poszukujących modeli wykonanych z naturalnego, starannie wyselekcjonowanego surowca, przygotowaliśmy różnorodną ofertę drzwi drewnianych wewnętrznych, wśród których znalazły się skrzydła pełne i z przeszkleniem, przylgowe i bezprzylgowe, a także systemy przesuwne naścienne. Bogaty wybór modeli i wariantów kolorystycznych sprawia, że z łatwością wybierzesz produkt dopasowany zarówno do nowoczesnego stylu aranżacji pomieszczenia, jak i klasycznych przestrzeni. U nas możesz indywidualnie dobierać liczne parametry drzwi wewnętrznych – szerokość skrzydła, wykończenie materiału czy strony. W naszej ofercie znajdziesz także kilka wariantów zamków.

Drzwi wewnętrzne wykonane z odtwarzanego drewna

Jedną z wielu zalet drzwi drewnianych wewnętrznych, które zamówisz w 4iQ Group Sp. z o.o., jest wykorzystanie do ich produkcji naturalnego surowca. Drewno to materiał, które pozwala na dowolne formowanie kształtów, a tym samym daje setki możliwości stworzenia nie tylko funkcjonalnych, ale także estetycznych i dopasowanych do stylu aranżacji wnętrza skrzydeł. Nie pozostajemy obojętni na coraz bardziej pogłębiające się problemy środowiska – właśnie dlatego nasza oferta powstała w zgodzie z ekologią. Co to oznacza? Większość dostępnych drzwi drewnianych wewnętrznych powstaje z materiału, który otrzymał certyfikat FSC®. Drewno i materiały drewnopodobne posiadające to wyróżnienie pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, w których surowce są nieustannie odtwarzane. W miejsce wyciętych drzew sadzi się nowe, a fauna i flora pozostaje pod ścisłą ochroną. Naturalny surowiec jest także bez wątpienia trwały i efektowny, a tym samym sprawi, że pomieszczenie nabierze klimatu. W naszej ofercie znajdziesz drzwi wewnętrzne z surowego drewna, olejowanego i postarzane, wśród których czekają zarówno skrzydła sęczne, jak i bezsęczne.

Na co zwrócić uwagę, wybierając drzwi wewnętrzne z drewna?

Wybór drewnianych drzwi wewnętrznych może wydawać się nie lada wyzwaniem – w szczególności, gdy masz do wyboru dziesiątki modeli z wielu serii dostępnych w naszej ofercie. W 4iQ Group Sp. z o.o. nieustannie pozostajemy do dyspozycji naszych klientów, zapewniając profesjonalne wsparcie w trakcie zakupów i przykładając szczególną uwagę na komunikację z konsumentami. Na co warto zwrócić uwagę w trakcie składania zamówienia? Przede wszystkim na materiał wykonania – u nas masz do dyspozycji trwałe, szlachetne drewno, które z pewnością spełni oczekiwania nawet wymagających klientów. Kolejnym krokiem jest wybór modelu drzwi wewnętrznych. Możesz zdecydować się zarówno na pełne, które sprawdzą się w pomieszczeniach gospodarczych, jak i przeszklone, dedykowane przede wszystkim wnętrzom mieszkalnym. Zwróć także uwagę na obecność przylgi, sposób wykończenia oraz dopasowanie techniczne skrzydła.

close

Lista życzeń