Akcesoria do schodów strychowych

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko schody strychowe, ale także dedykowane im akcesoria. Przygotowana kategoria obejmuje wszystko, czego tylko potrzebujesz, do bezproblemowego montażu zamówionych produktów i ich bezpiecznego użytkowania. W asortymencie czekają na Ciebie między innymi zestawy montażowe 4STEP, stopki silikonowe, pręty otwierające do modeli Termo, Energy, Extra, MINI Stallux i Extreme, zamki do schodów, poręcze do konstrukcji 3- i 4-segmentowych, kijki otwierające i wiele innych produktów w konkurencyjnie niskich cenach. Praktyczne akcesoria do schodów strychowych są dedykowane wszystkim konstrukcjom dostępnym w naszym sklepie internetowym. Szczegóły na temat kompatybilności wybranego artykułu znajdziesz w jego opisie. Masz pytania lub wątpliwości? A może potrzebujesz pomocy w wyborze właściwego dodatku? Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – zespół 4iQ Group Sp. z o.o. nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji.

Części i akcesoria do schodów strychowych

Schody strychowe ma w swoim domu wielu z nas. To właśnie dzięki nim możemy w komfortowy i bezpieczny sposób nie tylko poruszać się między kondygnacjami budynku, ale również wnosić i znosić różnego rodzaju kartony, pudełka czy nieużywane urządzenia elektroniczne. Trzeba jednak pamiętać o tym, że nawet najlepiej wykonane i wyjątkowo solidne schody nie zapewnią stuprocentowego bezpieczeństwa, jeśli prawidłowo nie będą działały wszystkie części do schodów strychowych. Wszystkie niezbędne akcesoria do schodów strychowych kupisz w naszym sklepie internetowym 4IQ Group.

Schody strychowe – akcesoria to podstawa bezpieczeństwa

Większość z nas decydując się na zakup schodów strychowych uwagę skupia przede wszystkim na samej konstrukcji – tym, z jakiego materiału jest wykonana i jakie wymiary mają stopnie. Są to oczywiście aspekty istotne, ale pamiętajmy, że w codziennym użytkowaniu równie ważne są dodatkowe części i akcesoria do schodów strychowych.

Bardzo ważny jest na przykład wysokiej jakości zamek, który umożliwia precyzyjne zamknięcie klapy podłogowej. Sprawnie działający zamek jest o tyle istotny, że wpływa na estetykę wejścia strychowego, a także zabezpiecza klapę przed samoistnym otwieraniem się, co mogłoby negatywnie wpłynąć na bezpieczeństwo domowników.

Ważne są jednak nie tylko zamki. Osoby posiadające strych powinny również zaopatrzyć się w inne części do schodów strychowych, takie jak na przykład silikonowe stopki. Niezależnie od tego, czy konstrukcja wykonana jest z metalu czy drewna, bez odpowiedniego zabezpieczenia może ona nie stać stabilnie na śliskiej podłodze. Co więcej, twarde nogi schodów mogą podczas użytkowania po prostu uszkodzić panele podłogowe lub parkiet. W stabilne i przylegające do podłoża stopki warto zaopatrzyć się zaraz po zakupie schodów lub w momencie, w którym te fabrycznie zamontowane zaczynają się luzować.

Kup najlepsze akcesoria i części do schodów strychowych w sklepie internetowym 4IQ Group

Zależy nam na tym, by w naszym sklepie internetowym można było kupić wszystkie niezbędne akcesoria do schodów strychowych. Oferujemy przede wszystkim części, które są odpowiednio dopasowane do modeli schodów strychowych znajdujących się w naszej ofercie, ale kupisz u nas także uniwersalne akcesoria, które powinny przydać się również osobom posiadającym inne modele.

W asortymencie 4IQ Group znajdziesz między innymi systemy i elementy montażowe do oferowanych przez nas konstrukcji – między innymi modeli 4Step, Termo, Energy czy Extra. Naszym klientom proponujemy również stabilne, precyzyjnie wykonane silikonowe stopki, które pasują do modeli firmy Radex oraz schodów marki 4Step.

Szeroką ofertę części do schodów strychowych uzupełniają różnego rodzaju pręty i kijki do otwierania. Dobrej jakości pręt jest niezbędny do tego, by wygodnie i bezproblemowo otwierać i zamykać klapę podłogową, dlatego w naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości te akcesoria do schodów strychowych wykonane z drewna lub stali.

close

Lista życzeń