Barierka ochronna dla dzieci Nina

Udostępnij:

BAR000003

BAR00000311

2 dni robocze

Nowy produkt


121,14 zł (netto)
149,00 zł (brutto)


Brak metod dostawy dla tego produktu.

Barierki ochronne stają się coraz bardzie popularne w polskich domach. Dzieje się tak ponieważ rodzice coraz świadomiej dbają o bezpieczeństwo swoich pociech, szczególnie stosując barierki na schody. Barierka ochronna zabezpiecza nasze dzieci do powierzchni które chcemy aby eksplorowały, wiedząc ze tam są bezpieczne.

Dla dzieci w wieku:0-2 lat
Kolor drewnaNaturalne drewno - surowe
Wysokość całkowita76 cm
Przystosowana do otworów o wymiarach69,5-104 cm
Barierki dla dzieci - odstęp między szczebelkami5 cm
Surowiec wykonaniaHevea - drewno kauczukowe
Waga4 kg
Szerokość opakowania68 cm
Wysokość opakowania76 cm
Długość opakowania5 cm
Wysyłka:2 dni robocze
Gwarancja1 rok
Zabezpieczenie do transportuKarton wielowarstwowy + folia stretch

Zdarza się Państwu na sekundę spuścić z oka swoją pociechę i doświadczyć przez tę chwilę bardzo nieprzyjemnego uczucia dreszczyku na całym ciele? Tak naprawdę taka jedna chwila może skończyć się w najróżniejszy sposób, a pomysły dzieci nie mają granic.  

By zwiększyć Państwa poczucie bezpieczeństwa i faktycznie ograniczyć przyczyny wypadków domowych oferujemy barierkę zabezpieczającą „NINĘ”. Ta niewielka, niepozorna rzecz jest niezwykle praktyczna i przydatna w każdym domu zamieszkiwanym przez dzieci. Nie kuśmy losu, za tak niewielką cenę możemy tak wiele zdziałać w stronę bezpieczeństwa naszych brzdąców. Barierka ochronna NINA to przede wszystkim spokój rodzica.

Wszystkie oferowane przez nas barierki: barierki na schody, barierki rozporowe posiadają najnowsze certyfikaty bezpieczeństwa EN1930:2011

Używając naszych barierek mogą być Państwo pewnie ze dziecku nie wejdzie w dłoń zadra, nie złamie szczebelków ani nie będzie w stanie otworzyć zamka który wymaga 2 ruchów niemożliwych do wykonania przez dziecko ze względu na konieczną do tego siłę.

Barierka ochronna może być montowana na 2 sposoby:

- do ściany na stałe przy pomocy standardowo załączonych zawiasów. Wymagane jest wtedy przykręcenie zawiasów z 1 strony a z 2 przyklejenie lub przykręcenie specjalnych kapsli stanowiących gniazdo zabezpieczające przed otwarciem górnego i dolnego zabezpieczenia. Barierka zabezpieczająca działa wtedy jako furtka. Standardowo może być otwierana jako prawa i lewa i może być montowana po lewej i prawej stronie. Wszystkie elementy dostarczone są standardowo w zestawie barierki ochronnej.

- do ściany z możliwością szybkiego demontażu. Polega on na zamocowaniu dostarczonych w zestawie 2 par specjalnych kapsli które przykleja się lub przykręca do ściany na stałe. W trakcie otwierania cała barierka pozostaje w ręku i może być odstawiona aby nie stanowiła przeszkody w komunikacji. Barierkę zamyka się rozporowo, podczas zamykania, specjalny system rozpiera ja w odpowiednio usytuowanych kapslach i zabezpiecza przed otwarciem dziecka lub wyważeniem barierki. Wszystkie elementy dostarczone są standardowo w zestawie barierki ochronnej.

W żadnym z tych rozwiązań po otwarciu nie pozostaje próg który wymaga ostrożności w poruszaniu - w tym przypadku głównie dla dorosłych.


Za pomocą barierki mogą Państwo również ograniczyć dostęp zwierząt do pomieszczeń w których wolelibyście Państwo ich nie oglądać.

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Inne produkty z tej kategorii

Powiązane posty na blogu