Opryskiwacz Plecakowy Profi Ciśnieniowy Ogrodowy 12L 4iQ

NAR000007

NAR0000071685

1 dzień roboczy

Nowy produkt


65,00 zł(52,85 zł netto)

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Opryskiwacz jest wyjątkowo prosty w użyciu, solidny i trwały, przeznaczony do pracy w ogrodzie, na działce, w sadach, uprawach warzywnych i w szklarniach.

Opis produktu

W sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebujesz, aby stworzyć stylowy, komfortowy w użytkowaniu dom i ogród. Dodatkowo przygotowaliśmy ofertę akcesoriów przeznaczonych do uprawy roślin, aby zielony teren na Twojej działce zawsze prezentował się pięknie, a kwiaty czy uprawiane warzywa i owoce mogły szybko rosnąć. Jedną z naszych propozycji jest ciśnieniowy opryskiwacz plecakowy, który możesz zamówić w konkurencyjnie niskiej cenie!

Opryskiwacz plecakowy – najważniejsze informacje

Każdy właściciel ogrodu lub działki doskonale wie, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja terenów zielonych. Tylko w taki sposób możesz zadbać o to, aby uprawiane rośliny, warzywa i owoce mogły co roku zapewniać obfite plony. Właśnie dlatego zakup dostępnego w naszym sklepie internetowym ogrodowego ciśnieniowego opryskiwacza plecakowego będzie strzałem w dziesiątkę! Model Profi:

 • ma pojemność wynoszącą 12 litrów,
 • ułatwia regularną pielęgnację działki i ogrodu,
 • zapewnia maksymalną wygodę,
 • jest niezawodny w działaniu,
 • jest łatwy i przyjemny w codziennej obsłudze,
 • może pochwalić się szerokim zastosowaniem.

Wysoka jakość wykonania opryskiwacza i zastosowanie wytrzymałego materiału gwarantuje, że zostanie z Tobą na lata! 

Budowa ciśnieniowego opryskiwacza plecakowego

Do produkcji oferowanego opryskiwacza plecakowego ciśnieniowego wykorzystano niezawodne tworzywo sztuczne, które wyróżnia się:

 • wysoką jakością,
 • doskonałą trwałością,
 • bezkompromisową odpornością na uszkodzenia,
 • szczelnością.

W opryskiwaczu nie zabrakło szelek, które umożliwiają zawieszenie zraszacza na plecach i wygodną obsługę, oraz szerokiej szyjki pozwala na całkowicie bezproblemowe napełnianie butli.

Zastosowanie opryskiwacza ciśnieniowego

Jedno z zastosowań proponowanego plecakowego opryskiwacza ciśnieniowego jest oczywiste – oferowany model sprawdzi się rewelacyjnie w pracy w ogrodzie, na działce, w sadach, uprawach warzywnych i w sadach. Z jego pomocą możesz w łatwy i wygodny sposób:

 • zapobiegać i zwalczać choroby oraz insekty zagrażające płodom rolnym, kwiatom, sadzonkom, drzewom i krzewom,
 • opryskać każde miejsce w sadzie czy ogrodzie, docierając nawet do trudno dostępnych zakątków,
 • sterować preparatem bez ryzyka dla siebie, ponieważ opryskiwacz umożliwia bezproblemowe skierowanie preparatu w dowolne miejsce, chroniąc jednocześnie Twoje oczy.

Na tym jednak nie koniec! Proponowany model może być również stosowany w trakcie:

 • dezynfekcji i odkażania obiektów użytku publicznego,
 • odkażaniu i prewencji epidemiologicznej pomieszczeń dla drobiu.

A to wszystko w konkurencyjnej cenie oraz z gwarancją trwałości na lata i łatwości obsługi!

Dlaczego opryskiwacz plecakowy będzie strzałem w dziesiątkę?

Bogaty i różnorodny wybór opryskiwaczy ogrodowych sprawia, że wybór odpowiedniego modelu może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlaczego to właśnie nasz ciśnieniowy model plecakowy będzie strzałem w dziesiątkę?

 • Dzięki dużej pojemności opryskiwacz umożliwia spryskanie większej powierzchni działki czy ogrodu bez konieczności ponownego napełniania pojemnika.
 • Produkt może pochwalić się znakomitą wydajnością i trwałością, która chroni go przed uszkodzeniem w trakcie kontaktu z preparatami do pielęgnacji ogrodu.
 • Możliwość założenia na plecy sprawia, że bez problemu dotrzesz do trudno dostępnych miejsc w sadzie czy szklarni.

Wysyłka opryskiwacza ogrodowego

Zamawiając w naszym sklepie internetowym opryskiwacz ciśnieniowy lub dowolny inny produkt, możesz skorzystać z szybkiej dostawy kurierskiej prosto pod wskazany adres. Po opłaceniu rachunku wysyłamy artykuły najszybciej, jak jest to tylko możliwe, a następnie zaufany przewoźnik równie ekspresowo przewozi je do wybranego miejsca.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakupach albo masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami! Zespół 4iQ nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji!

Cechy

Wysyłka:1 dzień roboczy

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię
Opryskiwacz Plecakowy Profi Ciśnieniowy Ogrodowy 12L 4iQ

Opryskiwacz Plecakowy Profi Ciśnieniowy Ogrodowy 12L 4iQ

Opryskiwacz jest wyjątkowo prosty w użyciu, solidny i trwały, przeznaczony do pracy w ogrodzie, na działce, w sadach, uprawach warzywnych i w szklarniach.

Inne produkty z tej kategorii