Wstecz
Poręcz do schodów strychowych 4 segmentowych
Dalej
Wstecz
Poręcz do schodów strychowych 4 segmentowych
Dalej

Poręcz do schodów strychowych 4 segmentowych

W zestawie jest komplet śrub i nakrętki.

Radex i 4STEP

Poręcz do schodów strychowych 4 segmentowych

4iQ Group Sp. z o. o. Reviews with ekomi-pl.com
Z05075
RADEX
40,00 zł ( 32.52 zł  netto)
30,00 zł
1 dzień roboczy
Ilość
Tutaj kupisz na raty
ZOBACZ SZCZEGÓŁY ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Rata 0% - 10 x 4.00 zł
Bezpieczne zakupy ZOBACZ SZCZEGÓŁY ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Darmowa wysyłka od 7000zł ZOBACZ SZCZEGÓŁY ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Poręcz boczna do schodów strychowych 4 segmentowych

W zestawie jest komplet śrub i nakrętki.

Długość poręczy: 37 cm

Radex i 4STEP

Poręcz do schodów strychowych 4-segmentowych

Strych na poddaszu to rozwiązanie, które przydaje się w wielu domach. W końcu jest to najlepsze miejsce do przechowywania różnego rodzaju chwilowo nieużywanych i mniej potrzebnych rzeczy – urządzeń elektronicznych, sezonowych ubrań i butów, zabawek dziecięcych czy starych dokumentów. Mając strych, należy jednak zadbać o to, by wchodzenie na niego z kartonami i pudełkami było jak najbezpieczniejsze. Dlatego właśnie należy zakupić nie tylko solidne i stabilne schody strychowe, ale również niezbędne akcesoria. W naszym sklepie internetowym 4IQ Group znajdziesz między innymi poręcz do schodów strychowych 4-segmentowych.

Oferowana przez nas poręcz do schodów strychowych 4-segmentowych wykonana jest niezwykle wytrzymałych materiałów, które są gwarancją bezproblemowego, wieloletniego użytkowania. Co więcej, akcesorium zostało zaprojektowane tak, by zapewniało maksymalne bezpieczeństwo osobom poruszającym się między kondygnacjami. Poręcz została optymalnie wyprofilowana, co gwarantuje pewny chwyt, niezależnie od miejsca, w którym ją złapiesz.

Poręcz do schodów strychowych 4-segmentowych Radex i 4Step

Znajdująca się w asortymencie naszego sklepu internetowego poręcz została wyprodukowana przez firmę Radex – producenta akcesoriów wykończeniowych i domowych, który od wielu lat cieszy się dużym uznaniem w branży. Proponowany model jest zatem kompatybilny ze schodami Radex, a także konstrukcjami od firmy 4Step.

Dużą zaletą oferowanego modelu jest łatwość jego montażu. Poręcz do schodów strychowych 4-segmentowych Radex i 4Step można bez problemu zamontować samodzielnie, nie korzystając przy tym z pomocy specjalistów. Co więcej, zamawiając ten oryginalny model, dostaniesz również wszystkie niezbędne do montażu akcesoria. Zestaw obejmuje poręcz do schodów strychowych 4-segmentowych, komplet śrub oraz nakrętki.

Jeśli szukasz poręczy do schodów strychowych, która zwiększy bezpieczeństwo i komfort wchodzenia na strych i schodzenia z niego, model firmy Radex jest najlepszym rozwiązaniem.

Z05075
4iQ Group Sp. z o. o. Reviews with ekomi-pl.com

Polecane produkty Najpopularniejsze produkty w naszym sklepie

Previous
Next
close

Lista życzeń