Dmuchane place zabaw – czy warto?

Dmuchane place zabaw – czy warto?

Published : 04. maja 2022 r.

Dmuchane place zabaw – czy warto?

Częstą alternatywą dla oazy radości i zabawy, jaką jest drewniany plac zabaw dla dzieci jest dmuchany plac zabaw. Plac zabaw dmuchaniec zachęca do brania udziału w najbardziej wymyślnych zabawach, które wykorzystują jego cały potencjał – największe modele posiadają nawet kilka funkcji, które przełożą się na długie godziny zabawy Twoich pociech. Pompowany plac zabaw nie posiada ostrych krawędzi, metalowych części, ani innych elementów, które mogłyby w jakiś sposób tworzyć zagrożenie dla uczestników. Zobacz nasze porównanie dmuchanych placów zabaw i dokonaj najlepszego wyboru!

 

Spis treści:

 1. Kolorowe zamki – dmuchane place zabaw
 2. Dmuchane place zabaw – dlaczego warto?
 3. Dmuchany plac zabaw – porównanie najlepszych modeli
 4. Dmuchańce dla dzieci - opinie

 

Dmuchane place zabaw – kolorowe zamki

Duże place zabaw do ogrodu robią furorę spośród dzieci całkowicie absorbując ich uwagę. Dmuchane place zabaw posiadają piękne, kolorowe wykończenie – w ofercie sklepu 4iQ znajdziesz dmuchańce niebiesko-czerwone z żółtymi akcentami, zielono-żółte z motywem żyrafy, a także – tak jak w przypadku Dmuchanego zamku Dżungla – z motywem przewodnim lasów tropikalnych.

.

dmuchany plac zabaw dla dzieci

Pompowany plac zabaw Dżungla to świetne miejsce do zabawy

.

Najbardziej popularnie motywy to: sklep, zamek, minipark. W przypadku tego ostatniego – dmuchany plac zabaw dla dzieci minipark – dzieci mają możliwość ześlizgiwać się z wodnej zjeżdżalni, wspinać się na samą górę, korzystać z armatki wodnej wcielając się w rolę pirata czy najlepszego wodnego strzelca, a także pluskać się w mini-basenie.  Dmuchane place zabaw to w niektórych przypadkach istne tory przeszkód, które rozwijają w dzieciach zdolności manualne, zwinność i sprawność fizyczną. Szczególnie ostatni czynnik jest aspektem, który powinien zastąpić gry komputerowe czy korzystanie ze smartfonów, aby zapewnić dzieciom prawidłowy rozwój, a kiedy zabawa toczy się na świeżym powietrzu – jej wpływ na zdrowie naszych dzieci jest nieoceniony.

Ogrodowy dmuchaniec – wysoka jakość i bezpieczeństwo

Pompowane place zabaw cechują się niezwykłą wytrzymałością – jeżeli są użytkowane według zaleceń producenta – w związku z tym, Twoje dzieci będą mogły korzystać z dmuchanego placu zabaw przez długie lata. Do zestawu pompowanego placu zabaw dołączana jest mocna dmuchawa, która pozwoli skutecznie wpompować powietrze wewnątrz dmuchańca. Dmuchane place zabaw do ogrodu wykonane są z grubego PVC. Nylon, który jest wykorzystany przy tego typu placach zabaw, jest podwójnie laminowany i podwójnie obszyty – całość składa się na niekończącą się zabawę Twoich pociech.  Po skończonym sezonie możesz łatwo przechowywać ogrodowe pompowane place zabaw dzięki dołączonej do zestawu torbie. Wodne place zabaw są bezproblemowe w transporcie. W razie uszkodzenia – przerwania materiału – dołączony do zestawu zestaw naprawczy umożliwi Ci szybkie naprawienie szkody. Wodne dmuchane place zabaw, a także te bez funkcji podłączenia wody spełniają wszelkie niezbędne testy pod kątem bezpieczeństwa, co jest priorytetem przy wyborze produktu dla naszych dzieci.

.

Podsumowując, jedne z kluczowych zalet dmuchanych placów zabaw to:

 1.        Bezpieczeństwo – dmuchańce spełniają wszelkie wymagania pod kątem bezpieczeństwa,
 2.        Atrakcyjny wygląd – dmuchane place zabaw są kolorowe, często wykończone pod dany motyw – to daje szerokie pole do zabawy naszych pociech
 3.        Szeroki zakres wielkości – znajdziesz zarówno największe ogrodowe dmuchańce np. 735x630 cm, jak i jedne z mniejszych o podstawie 210x260 cm.
 4.        Szeroki zakres wykorzystania - idealne podczas ogrodowych imprez np. urodzin, dnia dziecka. Z większego placu zabaw jednocześnie może korzystać nawet aż 6 dzieci!
 5.        Dodatki w zestawie - do każdego dmuchańca dołączony jest zestaw naprawczy, szpile do mocowania, torba do przenoszenia i przechowywania oraz mocna dmuchawa umożliwiająca szybkie napompowanie placu zabaw.
 6.        Wysoka jakość gwarantująca nieprzerywaną zabawę – dzięki podwójnemu obszyciu materiału, a także laminacji, dmuchane place zabaw cechują się wysoką wytrzymałością.

 

.

.

 wodny plac zabaw dmuchany

Dmuchany plac zabaw wodny sprawdzi się podczas upalnych, wakacyjnych dni.


Wskazówka: jeżeli potrzebujesz pomocy przy montażu dmuchanego placu zabaw – obejrzyj nasze filmy instruktażowe, lub skontaktuj się z naszą obsługą klienta, która rozwieje wszelkie wątpliwości. 

 

.

Najlepsze dmuchane place zabaw – porównanie

Dmuchane place zabaw są różnorodne – możesz wybierać spośród różnych wielkości, kolorów i posiadanych funkcji. Zobacz porównanie najpopularniejszych modeli dmuchanych placów zabaw od 4iQ!

 

Nazwa, model:

Co znajduje się w zestawie:

Funkcje:

Wymiary podstawy, wysokość:

Maksymalna ilość uczestników jednocześnie:

Dmuchany zamek SLIDE trampolina HappyHop dmuchawa

 1. Dmuchaniec,
 2. 4 szpile do mocowania,
 3. dmuchawa,
 4. zestaw naprawczy,
 5. torba do przenoszenia

Zjeżdzalnia, trampolina

210x260xh200 cm

2

Dmuchany zamek SLIDE 6w1 trampolina HappyHop dmuchawa

 1. Dmuchaniec,
 2. 30 kulek
 3. 12 szpil do mocowania,
 4. dmuchawa,
 5. zestaw naprawczy,
 6. torba do przenoszenia

Duża zjeżdżalnia, tunel, trampolina, kosz do gry, basen z kulkami, ścianka wspinaczkowa

300x360xh240 cm

6

Dmuchany duży zamek MINI PARK WODNY trampolina HappyHop

 1. Dmuchaniec,
 2. 8 szpil do mocowania,
 3. dmuchawa,
 4. zestaw naprawczy,
 5. torba do przenoszenia

Dwie wodne zjeżdżalnie, tunel, armatka wodna, ścianka do wspinania, miejsce na uzupełnienie wodą,

735x630xh250 cm

6

Dmuchany zamek BALONY trampolina HappyHop dmuchawa

 1. Dmuchaniec,
 2. 8 szpil do mocowania,
 3. dmuchawa,
 4. zestaw naprawczy,
 5. torba do przenoszenia

Zjeżdżalnia, trampolina, kosz do gry

210x280xh185 cm

2

Jak widać w tabeli powyżej, każdy z tych dmuchanych placów zabaw oferuje inny rodzaj zabawy - większe wodne dmuchane place zabaw są wyposażone w aż dwie wodne zjeżdżalnie, które będą
idealnym pomysłem podczas letnich, upalnych dni. Duże dmuchańce ogrodowe mogą jednocześnie pomieścić większą ilość osób niż mniejsze modele - różnica jest spora. Są jednak aspekty, które
łączą wszystkie te dmuchane place zabaw - każdy z nich zawiera w zestawie torbę do przenoszenia, szpile do mocowania, a także awaryjny zestaw naprawczy, który poratuje w sytuacji kryzysowej.
Jak złożyć dmuchany plac zabaw? Montaż takiego placu zabaw jest niezwykle łatwy. Wszystkie modele posiadają czytelną instrukcję montażu i użytkowania. Należy pamiętać o tym, że dmuchańce
powinny być umiejscowione na płaskim podłożu wolnym od wszelkich elementów mogących uszkodzić strukturę dmuchańca. 

Dmuchańce do ogrodu – opinie

 Zapoznaj się z niektórymi opiniami nadesłanymi przez naszych klientów.

pompowany plac zabaw dla dzieci wodny park plac zabaw

Bardzo szybko się go rozkłada i składa.

Ładnie wygląda, super dla dzieci i starszych

i dla młodszych

Dzieciaki mają super frajdę, gorąco polecam

Zobacz także inne opinie i zdjęcia nadsyłane przez naszych klientów:

instagram.com/4iqsklep

facebook.com/4iqgroup

.

Share this content

close

Lista życzeń