Dmuchane zamki dla dzieci do ogrodu - poznaj zalety!

Dmuchane zamki dla dzieci do ogrodu - poznaj zalety!

Published : 30. marca 2021 r.

Dmuchane zamki dla dzieci do ogrodu - poznaj zalety!

W dzisiejszych czasach dzieci coraz chętniej zaszywają się w domu przed ekranem komputera lub telewizora. Nie ma to korzystnego wpływu na ich rozwój zarówno psychiczny, jak i fizyczny. Dawniej pociechy szalały na podwórkach i wymyślały coraz to nowe zabawy. Obecnie ciężko wyciągnąć je chociażby na spacer. Na szczęście na 4IQ mamy na to sposób. Jaki? Dmuchane zamki dla dzieci do ogrodu! To wyjątkowe wyposażenie ogrodowe stanowi znakomite źródło frajdy dla dzieciaków i mobilizuje je do tak potrzebnej ich młodym ciałom aktywności fizycznej. Dowiedzcie się, jakie jeszcze zalety posiadają dmuchańce.

Każdy rodzic doskonale zna ten moment, kiedy jest z dzieckiem na jakimś festynie lub w jakiejś turystycznej miejscowości i na horyzoncie nagle pojawia się dmuchany zamek. Okrzyków i próśb dzieciaków o to, by móc na niego wejść nie ma końca aż do momentu, kiedy mama lub tata nie ulegną, dając maluchowi 5 zł na to, by mógł się wyskakać. Wyobraźcie sobie zatem, ile radości sprawilibyście swoim dzieciom, jeśli taki dmuchaniec stanąłby na stałe w Waszym ogrodzie. Taki poziom radości aż ciężko opisać. Ale to nie jedyna zaleta dmuchanych zamków.

Atrakcyjna aktywność fizyczna

Jeśli Twoje pociechy ciężko zachęcić do aktywności fizycznej, to inwestycja w dmuchaniec może to zmienić. Skakanie w dmuchanym zamku stanowi kompleksowy trening całego ciała. Dzięki niemu pracują wszystkie mięśnie, a dzieciaki spalają mnóstwo kalorii i niespożytej energii. Po takim treningu wieczorem z pewnością nie będą miały problemów z zaśnięciem.

Świetna forma interakcji

Zamki dmuchane dla dzieci znakomicie sprawdzą się podczas różnorodnych przyjęć np. urodzinowych. Stanowią świetną atrakcję dla wszystkich gości, a podczas wspólnego skakania maluchy z pewnością zacieśnią swoje więzi skuteczniej niż w czasie jedzenia tortu przy stole. Radość i śmiech, które generuje zabawa na dmuchańcach są zaraźliwe. Wystarczy 5 minut w zamku, by dzieci się ze sobą zaprzyjaźniły, a atmosfera każdego przyjęcia zdecydowanie się rozkręciła.

Jak wybrać dmuchańce?

By jednak zabawa na dmuchanych zamkach dla dzieci, była czystą radością i przede wszystkim bezpieczna, ważne jest, by wybrać dobrej jakości produkt, który spełnia wszelkie wymogi, a do tego zapewnia dzieciom sporo zróżnicowanych atrakcji. Takie właśnie dmuchańce dostępne są na 4IQ.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Dobra zabawa zależy przede wszystkim od jej bezpieczeństwa, dlatego też dmuchańce oferowane na 4IQ zostały tak skonstruowane, by zapewnić dzieciom komfortową i bezpieczną rozrywkę. Oferowane wyroby zostały wyposażone w mocną siatkę, która zabezpiecza pociechy przed nieuważnym wpadnięciem na trawę. Siatki są przezroczyste, dzięki czemu rodzice mogą cały czas mieć na oku, co dzieje się w zamku.

Ponadto każdy z oferowanych dmuchańców posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, które udowadniają zgodność produktu z europejską normą bezpieczeństwa zabawek EN71, a także zgodność z amerykańskimi normami ASTM. Zamki posiadają również certyfikację TŰV/GS.

Do tego niektóre modele dostępne na 4IQ wyposażono w zintegrowany system wielokomorowy, który pozwala na jednoczesne korzystanie z produktu przez kilka osób. Do tego powietrze rozkłada się w kilku komorach jednocześnie, co zapewnia niezmienny efekt odbicia w całym dmuchańcu.

Różnorodne atrakcje

Dmuchańce posiadają nie tylko przestrzeń do skakania. Wyposażono je także w zjeżdżalnie, ściankę wspinaczkową czy obręcz do rzutów. Dzięki temu dzieciaki mają zapewnione różne formy aktywności pozostawiające szerokie pole do popisu dla dziecięcej wyobraźni. To gwarantuje, że maluchy nie będą się nudzić i będą mogły się wspólnie bawić przez wiele godzin.

Łatwy montaż

Równie ważna jak bezpieczeństwo oraz szeroki wachlarz atrakcji jest łatwość w montażu dmuchanego zamku. To akurat najbardziej docenią rodzice. Oferowane przez 4IQ dmuchańce zostały tak zaprojektowane, by ich rozstawienie było przystępne nawet dla osób, które nigdy wcześniej tego nie robiły. Każdy zestaw zawiera szpile do mocowania dmuchańca, szpilki do przymocowania dmuchawy, torbę do przenoszenia oraz zestaw naprawczy przydatny w nagłych sytuacjach. Rozstawienie dmuchańca jest bardzo łatwe i intuicyjne, a dołączona do zestawu dmuchawa napełnia zamek powietrzem już w 60 sekund.

Solidność wykonania

Na zakończenie warto wspomnieć o solidnym wykonaniu każdego dmuchańca. Zamki od 4IQ powstały z trwałego i wytrzymałego PVC, a także podwójnie laminowanego i obszywanego nylonu oraz mocnej siatki. Wszystkie te tworzywa razem gwarantują produktowi znakomitą wytrzymałość i sprawiają, że maksymalne jego obciążenie wynosi 225 kg przy wadze każdego dziecka do 45 kg. Każdy zamek dmuchany dla dzieci posiada również roczną gwarancję.

Jak widać, dmuchańce posiadają szereg zalet, które ciężko znaleźć w jakiejkolwiek innej zabawce. Skutecznie zachęcą Twoje pociechy do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i zapewnią im masę radości. A czy jest coś piękniejszego na świecie niż uśmiech dziecka?

Ponadto, wybierając dmuchańce dostępne na 4IQ, sięgasz po produkt sprawdzony, bezpieczny i trwały. Dzięki temu zapewnisz swoim pociechom atrakcyjną rozrywkę na kilka sezonów. Wybierz już dziś dmuchany zamek dla dzieci, który idealnie trafi w gusta Twoich pociech. Wśród bogatej gamy modeli z pewnością znajdziecie najlepszą propozycję.

Share this content

close

Lista życzeń