Huśtawki do ogrodu – jak wybrać?

Huśtawki do ogrodu – jak wybrać?

Published : 27. stycznia 2021 r.

Pragnąc zakupić huśtawkę do ogrodu, trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Przede wszystkim produkt musi być wykonany z trwałych i odpornych na uszkodzenia tworzyw, którym dodatkowo niestraszne zmienne warunki atmosferyczne. Tego rodzaju akcesorium musi cechować się odpowiednią wytrzymałością. Dostosujmy zatem wybór sprzętu do ciężaru ich użytkownika.

Druga kwestia, jaką należy rozważyć przed zakupem, to przeznaczenie huśtawki. Do czego innego posłuży bujany fotel ogrodowy, a do czego innego drewniana huśtawka dla dzieci. Pierwszy rodzaj musi zapewniać stabilność i wysoką wytrzymałość, uwzględniając fakt, że będą na nim siedzieć osoby dorosłe, drugi zaś model powinien spełniać wszelkie wymogi bezpieczeństwa ze względu na to, że będzie użytkowany przez najmłodszych i często najbardziej wymagających użytkowników.

Kolejne aspekty, które warto wziąć pod uwagę to wielkość mebla ogrodowego. Powinien być on dostosowany do wielkości naszego ogrodu. Równie istotna jest estetyka i atrakcyjny design. Każdy bowiem chce, by jego ogród pięknie się prezentował, warto zatem wybrać huśtawki ogrodowe i fotele, które będą się idealnie wpisywać w całość aranżacji przydomowego terenu zielonego.

Skoro już wiecie, czym się kierować przy wyborze idealnej huśtawki ogrodowej, poznajcie bliżej atrakcyjne propozycje do 4IQ.

Fotele wiszące do ogrodu

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór atrakcyjnie zaprojektowanych i ergonomicznych foteli wiszących do ogrodu. Jednym z popularniejszych wyborów naszych użytkowników są fotele wiszące Alpha. Posiadają one własny stelaż, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Fotel możemy postawić w dowolnie wybranej przestrzeni i nie potrzebujemy miejsca do jego zawieszenia.

Fotele Alpha zostały wykonane z trwałego i wytrzymałego modrzewia syberyjskiego. Siedziska pojedyncze wytrzymają obciążenie do 150 kg, wersje podwójne natomiast do 250 kg. Oferowane produkty są odporne na działanie czynników atmosferycznych i cechują się unikatowym, stylowym designem, który doskonale wpisuje się w aranżację każdego ogrodu. Do tego każdy z foteli posiada miękkie, wygodne pokrycie, które pozwala zatopić się w siedzisku i w pełni zrelaksować. Miękkie poduszki zostały pokryte pokrowcami z przyjemnego w dotyku i wodoodpornego weluru. Pokrowce można zdejmować, co znacznie ułatwia ich czyszczenie. Można je prać w pralce.

W ofercie znajdują się także wersje foteli Alpha wyposażone w dodatkowy daszek, który skutecznie chroni przed słońcem. Dysponujemy także wersjami wiszącymi bez stelaża, które można zawiesić w dowolnie wybranym miejscu.

Huśtawki ogrodowe dla dzieci

Kiedy Wy będziecie relaksować się w najlepsze w naszych fotelach ogrodowych Alpha, Wasze dzieci mogą świetnie bawić się na naszych wysokiej jakości huśtawkach do ogrodu. W ofercie 4IQ znajdziecie bogaty wybór tego rodzaju produktów. Oferujemy zróżnicowane modele i wielkości. Z powodzeniem wybierzesz u nas idealną wersję dla Twoich pociech.

Wśród ogrodowych huśtawek dla dzieci na szczególną uwagę zasługują ich drewniane wersje. Należą do najbardziej popularnych i najchętniej wybieranych przez naszych klientów. Posiadają własny stelaż, z powodzeniem można je zatem postawić w dowolnym miejscu, bez konieczności poszukiwania możliwości do ich zawieszenia. W ofercie znajdują się zarówno pojedyncze, jak i podwójne drewniane huśtawki dla dzieci. Lecz z góry uprzedzamy, że jeśli posiadacie więcej niż jedno dziecko, lepiej od razu zainwestować w większą ilość bujawek – tak dla własnego spokoju.

Dla najmłodszych pociech polecamy szczególnie plastikowe siedziska do huśtawki, które zapewnią maluchom maksimum bezpieczeństwa i komfortu, chroniąc je przed wypadnięciem. Z kolei nieco starszym dzieciom z pewnością do gustu przypadnie huśtawka w stylu Bocianie Gniazdo. Pozwala ona na komfortowe rozłożenie się i leniwe, relaksujące bujanie.

Wszystkie oferowane przez 4IQ huśtawki dla dzieci to wysokiej jakości produkty. Posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Materiały, z których zostały wykonane są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Produkty cechują się stabilną konstrukcją i łatwym montażem. Oferujemy również modele do zawieszenia np. na drzewie.

Share this content

close

Lista życzeń