Drewniane domki dla dzieci – jaki wybrać?

Drewniane domki dla dzieci – jaki wybrać?

Published : 21. kwietnia 2022 r.

Drewniane domki dla dzieci – jaki wybrać?

Drewniany domek dla dzieci to spełnienie marzeń każdego małego odkrywcy. Zwłaszcza, kiedy możesz go wykończyć pod ulubiony motyw Twojej pociechy. Dzięki akcesoriom do placów zabaw, a także wyjątkowemu wykończeniu domku, Twoje dziecko może się przenieść do statku kosmicznego wyruszającego w pierwszą kosmiczną wyprawę, królewskiego zamku, lub statku podbijającego lądy pirata – ogranicza nas tylko wyobraźnia. Dobór głównych kolorów, jakimi pokryjesz drewniany domek, lub drewniany plac zabaw zadecyduje o charakterze całego obiektu. Idealnym prezentem dla dziewczynki, lub chłopca w wieku od 3 lat będzie domek Hubert, który dzięki dwupoziomowej budowie spełnia rolę swojego rodzaju wieży, przez której okna księżniczka może wyglądać w poszukiwaniu księcia, a mały chłopiec – w roli pirata – poprzez teleskop może wypatrywać wrogich, pirackich statków. W naszym sklepie internetowym znajdziesz całe niezbędne wyposażenie domków i placów zabaw (nie tylko akcesoria przeznaczone na zewnątrz), m.in. kuchenki dla dzieci, duże domki dla lalek, drewniane kolejki, a także – jak na królewski zamek przystało – piękne toaletki dla dziewczynek.

 drewniany domek dla dzieci pirat

Dodatkowe akcesoria do drewnianego domku pomogą stworzyć kącik zabaw w innym stylu.

 

Duże drewniane domki dla dzieci - porównanie

Jeżeli zależy Ci na tym, aby drewniany domek był duży – zobacz porównanie największych modeli domków ogrodowych (w wersji podstawowej – bez ślizgów i dodatkowych huśtawek) dostępnych w naszej ofercie i zapoznaj się z ich pełnym wyposażeniem.
W tym miejscu warto zwrócić uwagę na konstrukcję modułową domków – niezależnie od tego, czy wybierzesz mały domek dla dzieci czy Twój wybór padnie na największy drewniany domek dla dzieci w naszej ofercie – niektóre z elementów domku są już złożone i przygotowane do montażu. Wszystko czego potrzebujesz to dobrej pogody i kilku narzędzi :) Możesz też zaangażować swoją pociechę do pomocy – to świetny sposób na spędzenie czasu razem. Wybierając domek ogrodowy dla pociechy, który będzie służył latami należy pamiętać o tym, że duże drewniane domki dla dzieci pomieszczą nawet 3 dzieci i mogą być maksymalnie obciążone 150 kg. W porównaniu uwzględniliśmy tylko podstawowe wersje danych domków, ale możesz zobaczyć wersje wyposażone w dodatkowe huśtawki, piaskownicę czy ślizgi.

 

Model, nazwa

Wymiary podstawy, wysokość

Wyposażenie

Wiek przeznaczenia

Powierzchnia zadaszona wewnętrzna

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci - Jerzyk MAX - bez ślizgu

269 x 220 x h315 cm

 •          1 drzwi,
 •           3 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi,
 •          czarna papa na dach,
 •          drabinka,
 •          zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją.

Od 3 roku życia

2,35 m2

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci - Gucio bez ślizgu

239 x 190 x h256 cm

 •          1 drzwi,
 •          2 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi,
 •          taras zadaszony i niezadaszony,
 •          czarna papa na dach,
 •          zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją.

Od 3 roku życia

2,62 m2

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci - Robinson

220 x 174,5 x h272 cm

 •          2 okna bez plexi,
 •          drzwi z okienkiem,
 •          zadaszony taras z barierką, na podeście,
 •          papa na dach,
 •          zestaw śrub montażowych z instrukcją

Od 3 roku życia

2,21 m2

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci - Maciej - bez ślizgu

227 x 286 x h232 cm

 •          1 drzwi,
 •          czarna papa na dach,
 •          zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją.

Od 3 roku życia

1,56 m2

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci - Szymon

170 x 270 x h171 cm

 •          2 drzwi,
 •          2 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi,
 •          czarna papa na dach,
 •          zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją.

Od 12 miesięcy

2,58 m2

 

Dlaczego warto wybrać drewniany domek dla dzieci?

Drewniany domek dla dzieci jest zakupem na lata – bywa tak, że „rośnie” razem z dziećmi. Zmieniając jego wystrój czy kolor można dopasować go do aktualnych upodobań Twojej pociechy. Kupując drewniany domek ogrodowy dla dzieci od producenta 4iQ możesz mieć pewność, że wybierasz najlepszy produkt, wyprodukowany w Polsce, który przeszedł restrykcyjne badania pod kątem bezpieczeństwa i jakości.

Niektóre z zalet drewnianych domków 4iQ:

 • Impregnowane drewno

Drewno, z którego zostały skonstruowane domki dla dzieci pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. To ekologiczne rozwiązanie na długie lata. Drewno sprawdza się o wiele lepiej niż domki dla dzieci wykonane z innych materiałów np. plastiku, jest bardziej wytrzymałe i z racji wykorzystania naturalnych materiałów lepiej wpisuje się w architekturę ogrodu. Impregnat zastosowany przy drewnianych domkach jest bezpieczny dla dzieci.

 • Modułowa konstrukcja

Domki drewniane od producenta 4iQ posiadają konstrukcję modułową, to znaczy, że niektóre z elementów składowych domku są już zmontowane, wystarczy połączyć je z pozostałymi elementami. Konstrukcja modułowa domków pozwala zaoszczędzić czas – montaż wygląda znacznie optymistyczniej, gdy część pracy jest już wykonana.

 • Gotowe do pomalowania

Wszystkie drewniane domki z naszego sklepu możesz pomalować na wybrany przez Ciebie, lub Twoje dziecko kolor. Inspiracje możesz znaleźć w naszym wpisie, gdzie przedstawiliśmy nadesłane przez naszych klientów aranżacje.

 • Potwierdzone bezpieczeństwo

Drewniane domki do ogrodu dla dzieci przeszły najbardziej restrykcyjne badania pod kątem bezpieczeństwa, dlatego z sukcesem mogą być przeznaczone dla najmłodszych. Dzięki temu możesz być spokojny o jakość zabawy Twojej pociechy. Więcej na temat bezpieczeństwa informowaliśmy w naszym wpisie – znajdziesz tam praktyczne informacje na temat tego jak sprawdzić czy zabawka jest bezpieczna oraz w jaki sposób powinien informować o tym producent.

drewniany domek dla dzieci dżungla

Dodatkowe akcesoria do drewnianego domku pomogą stworzyć kącik zabaw w innym stylu.

Drewniane domki dla dzieci – opinie

Zobacz niektóre z opinii nadesłanych przez naszych klientów. Ty także możesz podesłać nam zdjęcia z montażu naszych
domków, a także oznaczyć nas na zdjęciach w social mediach.

drewniane domki dla dzieci opinie
SWIETNY DOMEK.SPRAWNIE UDALO NAM SIE ZLOZYC. POLECAMY :)
Domek jest rewelacyjny. Duży i przestronny. Daje duże pole do popisu w temacie aranżacji. Dzieci są zachwycone. Produkt godny polecenia, realizacja zamówienia nawet szybsza niż deklarowana przez sprzedawcę więc duży plus za to

Share this content

close

Lista życzeń