Drewniany domek ogrodowy dla dzieci - Hubert

Udostępnij:

DOMEK.HUBERT1155

Domki Ogrodowe wysyłamy w ciągu 14 dni roboczych.

Nowy produkt


1 462,60 zł (netto)
1 799,00 zł (brutto)


Brak metod dostawy dla tego produktu.

Z połączenia fantazji dzieci i Rodziców można stworzyć osobisty, jedyny w swoim rodzaju plac zabaw we własnym ogrodzie.

Dzięki platformom, piaskownicy i niezdobytej bazie Hubert zapewnia zabawę na wielu poziomach!

Domek można wyposażyć nawet w dwa ślizgi!

Kolory ślizgów dobieramy losowo.

Spójrz jak łatwo zmontować domek - fotorelacja!

4iQ - Drewniany domek dla dzieci HUBERT - Instrukcja montażu. Drewniany, ogrodowy domek dla dzieci

Skonfiguruj swój produkt

Dodatkowo do domku Hubert
Kotwy mocujące do domku Hubert
Ścianka wpinaczkowa
Materiał wykonaniaSosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!
Bezpieczeństwo, certyfikaty.Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71
Drewno impregnowane ciśnieniowoImpregnat TANALITH E 3475 - bezchromowy, zapewnia długotrwałe zabezpieczenie przed grzybami i owadami atakującym drewno oraz doskonałą trwałość koloru.
Wyposażenie domku1 drzwi, 1 okno stałe wypełnione bezpieczną plexi, czarna papa na dach, zestaw wkrętów i elementów montażowych zgodnie z instrukcją.
Dla dzieci w wieku:Od 3 roku życia
Maksymalna waga użytkownika / maksymalne obciążenie.50 kg / 150 kg
Wysokość platformy ponad powierzchnią ziemi62 cm i 122 cm
Powierzchnia podstawy po obrysie zewnętrznym i wysokość (DxSiW)226,5 x 176 cm i 272 cm
Wymiary powierzchni zadaszonej wewnętrznej108 cm x 142 cm
Powierzchnia zadaszona wewnętrzna1,53 m2
Grubość desek ścian / desek podłogi12 mm / 19 mm
Wymiar opakowania188x120x70 cm
Waga domku350 kg
Wysyłka:Domki Ogrodowe wysyłamy w ciągu 14 dni roboczych.
Gwarancja1 rok
Zabezpieczenie do transportuSkrzynia

Dzieciństwo to wyjątkowy okres w życiu każdego człowieka. To właśnie wtedy wierzymy w bajki oraz spędzamy wolne chwile na fantazjowaniu i przenoszeniu się do świata marzeń. Chcesz zadbać o to, aby najmłodsze lata Twojej pociechy były pełne zabawy, beztroski i niezapomnianych wspomnień? W takim razie w sklepie internetowym 4iQ mamy coś specjalnie dla Ciebie – bogaty wybór drewnianych domków ogrodowych dla dzieci, wśród których znalazł się model Hubert.

Konstrukcja została wyposażona w:

 • drzwi,
 • okno, które wypełniliśmy na stałe bezpieczną warstwą plexi,
 • podłogę.

Nasz produkt to zdecydowanie najlepszy sposób na stworzenie osobistego placu zabaw we własnym, przydomowym ogrodzie. Drewniany domek dla dzieci Hubert to także gwarancja niezapomnianej frajdy, i to na wielu poziomach. Co więcej, w naszym sklepie internetowym możesz dobrać dodatkowe elementy:

 • ślizg,
 • ściankę wspinaczkową.

Dzięki dodatkowym akcesoriom maluch wraz z rówieśnikami spędzi długie godziny bez względu na porę dnia. Zachęcamy także do zamówienia specjalnych kotew mocujących, które zagwarantują konstrukcji stabilność.

Co warto wiedzieć o drewnianym domku ogrodowym dla dzieci Hubert?

Oferowany drewniany domek ogrodowy dla dzieci Hubert jest przeznaczony dla pociech od 3. roku życia. Jednocześnie może z niego korzystać kilkoro maluchów – dzięki temu konstrukcja sprawdza się doskonale do budowania więzi i integracji z rówieśnikami. Podobnie jak pozostałe modele dostępne w naszym sklepie internetowym, tak i proponowany produkt:

 • ma certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw,
 • jest zgodny z normą EN 71.

Nie bez znaczenia jest także wykonanie z naturalnego materiału – drewna sosnowego, certyfikowanego FSC® oraz impregnacja bezpiecznym środkiem bezchromowym. Całość dopełnia trwałość na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki której zamówiony, drewniany domek ogrodowy dla dzieci Hubert posłuży im przez wiele lat. W unikalnej, wielopoziomowej konstrukcji nie zabrakło także piaskownicy. Świetna zabawa gwarantowana!

Domek ogrodowy dla dzieci Hubert – konstrukcja z naturalnego materiału

Opowiadając o zaletach oferowanego domku ogrodowego dla dzieci Hubert, nie można nie wspomnieć o materiale, z którego został wykonany. Mowa oczywiście o drewnie sosnowym – naturalnym materiale, który uzyskał certyfikat FSC®. Co to oznacza?

 • Materiał jest ekologiczny,
 • Drewno pochodzi z przyjaznych środowisku lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.
 • W lasach znajdują się i młode, i stare drzewa, które od razu po wycięciu są zastępowane nowymi.
 • Nie bez znaczenia jest również dbanie o ochronę flory i fauny.

Właśnie dlatego, wybierając nasz domek ogrodowy dla dzieci, dbasz nie tylko o beztroskie dzieciństwo swojej pociechy, ale także wspierasz środowisko.

Niewątpliwą zaletą naturalnego materiału jest także jego unikalny wygląd. Każdy element domku ogrodowego dla dzieci Hubert jest niepowtarzalny – ma jedyny w swoim rodzaju układ słojów i strukturę, które zawdzięcza działaniu sił natury. Aby domek przez lata nie stracił swojego wyglądu, oferowany model zabezpieczyliśmy specjalnym i bezpiecznym dla najmłodszych członków rodzin środkiem impregnującym. Preparat chroni przed:

 • blaknięciem koloru,
 • pojawieniem się grzybów,
 • pojawieniem się owadów atakujących drewno.

Dzięki impregnacji ciśnieniowej domek może być bezpiecznie i długotrwale użytkowany na świeżym powietrzu.

Złóż domek wspólnie z rodziną!

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci Hubert to przede wszystkim konstrukcja, która ma zapewnić dzieciom świetną zabawę i frajdę, pozwalając na oddawanie się rozrywce z dala od świata dorosłych. Co powiesz na to, aby rozpocząć ją już w trakcie montażu? W sklepie internetowym 4iQ zadbaliśmy o to, aby złożenie budowli było szybkie i bezproblemowe, a sam proces stał się rewelacyjną okazją do spędzenia wspólnie czasu z rodziną. W tym celu przygotowaliśmy konstrukcję modułową, która nie wymaga składania wszystkich elementów.

Modułowość drewnianego domku ogrodowego dla dzieci Hubert sprawia, że większość elementów jest już zamontowana, a tym samym po otrzymaniu zamówienia nie musisz spędzać długich godzin na łączeniu małych części. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z dołączoną do zamówienia instrukcją i zestawisz ze sobą konkretne moduły. Po zakończeniu montażu możesz dowolnie wykończać i pomalować domek, ozdabiając go baśniowymi wzorami lub ulubionym kolorem dziecka. Możliwość dopasowania wyglądu budowli do indywidualnych fantazji i upodobań pociechy to gwarancja stworzenia miejsca do zabawy prosto z jej marzeń.

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię

Instrukcja Hubert

Pliki do pobrania (2.98M)

Inne produkty z tej kategorii