Plac zabaw dla dziecka w Twoim domu – poznaj ofertę 4IQ!

Plac zabaw dla dziecka w Twoim domu – poznaj ofertę 4IQ!

Published : 27. stycznia 2021 r.

firma z pewnością Ci się to uda. Poznaj naszą atrakcyjna ofertę!

Drewniane place zabaw dla dzieci - co powinno się w nich znaleźć?

Plac zabaw dla dzieci składa się z wielu różnorodnych elementów. Jak wiadomo, im ich więcej, tym lepsza zabawa, ale gabaryty placu zabaw trzeba też dostosować do wielkości ogrodu. Z 4IQ to proste! W naszym asortymencie znajdują się bowiem propozycje większe i mniejsze, dzięki czemu idealnie dostosujesz je do wielkości własnego, przydomowego terenu zielonego. Istnieją jednak elementy, które stanowią podstawę każdego placu zabaw. Oto one.

Domki drewniane dla dzieci

Solidny, drewniany domek ogrodowy, to podstawa każdego placu zabaw. Najlepiej, żeby znajdował się na podwyższeniu, a pociechy mogły się do niego wspinać. Każdy, kto był dzieckiem doskonale pamięta, że takie domki stanowią znakomitą „bazę” podczas zabaw, a latem można było nawet w nich nocować.

W ofercie 4IQ znajdują się gotowe domki drewniane dla dzieci o zróżnicowanych gabarytach. Część z nich połączona jest z dodatkowymi akcesoriami takimi jak zjeżdżalnie czy huśtawki. Oferowane produkty cechuje wysoka jakość wykonania. Spełniają wszelkie niezbędne normy i restrykcje. Posiadają certyfikaty bezpieczeństwa np. certyfikat TUV czy zgodność z normą EN 71. Do ich stworzenia użyto drewna certyfikowanego FSC®. Ponadto nasze domki mają konstrukcję modułową, łatwo je złożyć, można je również pomalować. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych, dodatkowo cechują się wysoką trwałością i bezpieczeństwem użytkowania.

Huśtawki dla dzieci

Jednak domek drewniany to nie wszystko, co musi znaleźć się na placu zabaw. Konieczne są także huśtawki. O tym także pomyśleliśmy w 4IQ i oferujemy Wam do wyboru szereg różnych modeli. W ofercie znajdziecie klasyczne huśtawki drewniane z plastikowym lub drewnianym siedziskiem czy wygodne bujaki ogrodowe „Bocianie gniazdo”. Ponadto wersje z drewnianym stelażem występują w formie pojedynczej lub podwójnej. Jeśli posiadasz więcej niż jedno dziecko, dla własnego spokoju, lepiej od razu zainwestować w kilka huśtawek, by nie być świadkiem nieustannych kłótni o to, kto ma się właśnie huśtać.

Znajdujące się w ofercie 4IQ drewniane huśtawki dla dzieci są impregnowane ciśnieniowo, odporne na działanie czynników atmosferycznych, a także zabezpieczone przed rozwojem grzybów czy szkodnikami. Ponadto produkty są łatwe w montażu, trwałe i wytrzymałe, a co najważniejsze bezpieczne dla dzieci.

Zjeżdżalnie dla dzieci

Ostatnim obowiązkowym elementem przydomowego palcu zabaw dla dzieci jest zjeżdżalnia. W 4iQ oferujemy bogatą gamę ślizgów o długości od 150 do 300 cm. Wszystkie posiadają lekko falowaną konstrukcję. Zostały wykonane z trwałego i wytrzymałego polietylenu (HDPE), zwanego również „bezpiecznym plastikiem” pozbawionym toksycznych składników. Wykorzystuje się go także w produkcji butelek na mleko, jest on odporny na działanie promieni słonecznych.

Drewniany domek, huśtawki i zjeżdżalnia stanowią obowiązkowe wyposażanie każdego placu zabaw. W 4IQ możesz kupić każdy element z osobna i stworzyć własną, unikatową konstrukcję, albo postawić na gotowe drewniane place zabaw, zawierające wszystkie te składowe. Ponadto możesz urozmaicić całą konstrukcję atrakcyjnymi akcesoriami do placów zabaw. Możliwości jest naprawdę wiele, zatem serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Bez względu na to, na które rozwiązanie się zdecydujesz, place zabaw od 4IQ stanowią znakomity wybór. Dokładamy bowiem wszelkich starań, by tworzyć wyroby, które zapewnią Waszym pociechom, nie tylko frajdę, ale też bezpieczeństwo. Do tego do konstrukcji naszych drewnianych placów zabaw stosujemy materiały najwyżej jakości, nietoksyczne i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu, wybierając nasze produkty, sięgasz po wyroby, które posłużą Twoim dzieciom przez lata.

Share this content

close

Lista życzeń