Drewniane schody strychowe EXTREME 120x70

Z29219146

2 dni robocze

Nowy produkt


649,00 zł(527,64 zł netto)

Tutaj kupisz na raty PayU
miesięcznie.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Schody strychowe "EXTREME" to opcja dla najbardziej wymagających Klientów, ceniących utrzymanie ciepła w domu, a posiadających użytkowe, nieocieplane pomieszczenia gospodarcze na wyższym poziomie kondygnacji. Grubość klapy zamykającej otwór wejściowy ma prawie 8 cm.

Wymiary zewnętrzne skrzyni:

Szerokość: 70 cm

Długość: 120 cm

           

Skonfiguruj swój produkt

Barierka zabezpieczająca
Tak, zamawiam barierkę.
Zestaw do montażu
Zestaw Montażowy 4 Step

Opis produktu

Drewniane schody strychowe EXTREME 76 mm 120x70

Osoby, które zastanawiają się nad kupnem schodów na strych, bardzo często zmagają się z wieloma pytaniami utrudniającymi dokonanie wyboru. Mogą one dotyczyć zarówno miejsca montażu i pomieszczenia, w którym znajduje się wejście na strych, jak również formy schodów. Schody strychowe są bowiem najczęściej użytkowane na tyle rzadko, że nie ma sensu kupować modeli stałych, które będą tylko zajmowały przestrzeń i psuły aranżację przedpokoju czy salonu. Dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest kupno modeli rozkładanych, takich jak oferowane przez nas drewniane schody strychowe EXTREME 76 mm 120x70.

Proponowane schody RADEX EXTREME 76 mm 120x70 to drewniana konstrukcja, która nie tylko znakomicie pasuje do przedpokojów i salonów o naturalnym, ciepłym wystroju, ale również jest odpowiednia dla osób, którym zależy na utrzymaniu wysokiej temperatury w przestrzeni domowej. Zdarza się, że z nieocieplanego strychu do niższych kondygnacji przechodzi zimne powietrze – takie problemy nie będą występowały w przypadku tego modelu, ponieważ drewniane schody strychowe EXTREME 76 mm 120x70 wyposażone są w grubą na prawie osiem centymetrów klapę. Dodatkowo przewiewowi zapobiegają wyjątkowo szczelne uszczelki.

W zestawie znajduje się pręt do otwierania o długości 75 cm. 

Schody RADEX EXTREME 76 mm 120x70

Na tym oczywiście nie kończą się zalety oferowanego przez nas modelu. Schody RADEX EXTREME 76 mm 120x70 wykonane są z solidnego, wytrzymałego drewna sosnowego, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Stabilna konstrukcja doskonale nadaje się do intensywnego użytkowania – nie tylko częstego wchodzenia na strych i schodzenia z niego, ale także do przenoszenia między kondygnacjami kartonów, pudełek i cięższych przedmiotów.

Warto również wspomnieć o tym, że drewniane schody strychowe EXTREME 76 mm 120x70 są bardzo proste w obsłudze. W szybki i wygodny sposób można je zamknąć i otworzyć, korzystając przy tym z metalowego pręta zakończonego kwadratowym kluczem. Jeśli szukasz praktycznych i estetycznych schodów strychowych, ten model jest w sam raz dla Ciebie.

Zakupione schody dostarczane są w postaci gotowej do zamontowania, nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych poza oczywistym zabezpieczeniem drewnianych elementów dostępnymi środkami chemicznymi.

Zamek listwowy oraz specjalny system sprężynowy zabezpieczający klapę gwarantują łatwe, bezpieczne i bezawaryjne rozkładanie drabinki schodów, a charakterystyczny profil stopni uchroni Państwa przed poślizgiem.
 
Parametry techniczne:

 • Obustronnie biała klapa izolacyjna typu "sandwich" o grubości 76 mm !!!
 • 2 wzmocnione sprężyny
 • Drewniana drabina 3 - segmentowa
 • Doskonała szczelność między klapą schodów a ościeżnicą dzięki specjalnej uszczelce zamontowanej w klapie. Uszczelka posiada tylko 1 punkt łączenia na całym obwodzie klapy co zapewnia maksymalne parametry szczelności
 • Schody kompletnie zmontowane, nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych
 • Stopnie schodów łączone z drabiną na "jaskółczy ogon"
 • Antypoślizgowy profil stopni
 • Zamek listwowy 2 punktowy, dociskający klapę do skrzyni chowany w klapie, brak elementów wystających z klapy u dołu i u góry
 • Skrzynia o wysokości 18 cm
 • Maksymalne obciążenie 150 kg
 • Izolacyjność termiczna klapy: 0,55 W/m2*K !!!
 • Produkt zgodny z normą EN 14975:2010

Drewniane schody strychowe EXTREME 76 mm 120x70

Parametry użytkowe: (patrz rysunek)
Promień otwarcia 161 cm zabieg 103 cm

Cechy

Współczynnik przenikania ciepła przez klapę.0,55 W/m2*K
Zabezpieczenie podłogiZałączone stopki silikonowe - doskonale zabezpieczają podłogę przed zarysowaniem i zabezpiecza drabinę przed poślizgiem
Surowiec wykonaniaDrewno sosnowe
Materiał wypełnienia klapyStyropian
Szerokość zewnętrzna skrzyni70
Długość zewnętrzna skrzyni120
Do pomieszczeń o wysokości do280 cm
Grubość klapy schodów strychowych76 mm (70 mm styropian) Ze względu na grubość ocieplenia klapa nie licuje się z sufitem.
Grubość skrzyni w schodach strychowych20 mm
Wysokość skrzyni w schodach strychowych18 cm
Materiał wykonania - schody strychoweSkrzynia - sosna - 20 mm, klapa - sosna, HDF(3 mm), drabina - sosna 20x80 mm
Kolor klapy schodów strychowychObustronnie biała, ocieplona klapa
Uszczelka - schody strychoweSilikonowa uszczelka w klapie z 1 punktem łączenia.
Zamek do schodów strychowych.2-punktowy zamek okienny otwierany wygodnym metalowym prętem z kwadratowym kluczem na końcu. Dociskanie klapy przy zamykaniu.
Poręcz do schodów strychowychW zestawie
Waga29 kg
Szerokość opakowania72 cm
Wysokość opakowania40 cm
Długość opakowania122 cm
Wysyłka:2 dni robocze
GwarancjaSchody 4STEP - aż 5 lat!
Zabezpieczenie do transportuPłyta HDF, narożniki kartonowe, karton, folia, paski.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.

Napisz opinię
Drewniane schody strychowe EXTREME 120x70

Drewniane schody strychowe EXTREME 120x70

Schody strychowe "EXTREME" to opcja dla najbardziej wymagających Klientów, ceniących utrzymanie ciepła w domu, a posiadających użytkowe, nieocieplane pomieszczenia gospodarcze na wyższym poziomie kondygnacji. Grubość klapy zamykającej otwór wejściowy ma prawie 8 cm.

Wymiary zewnętrzne skrzyni:

Szerokość: 70 cm

Długość: 120 cm

           

Dokumenty

Jak montować schody strychowe

Pliki do pobrania (2.16M)

Podobne produkty

Inne produkty z tej kategorii