Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Schody strychowe MINI Stallux (6)

  Z myślą o właścicielach małych domów lub pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni użytkowej, przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym ofertę schodów strychowych MINI Stallux o maksymalnej wysokości wynoszącej 265 cm, które mogą pochwalić się niewielkimi rozmiarami, dostępnością od ręki i dobrą izolacją termiczną. Składana drabina w prosty sposób może schować się pod klapą, co z kolei gwarantuje oszczędność cennego miejsca. Producent nie zapomniał także o wygodzie użytkowania i bezpieczeństwie, umożliwiając łatwe połączenie z poddaszem. Oferowane schody strychowe MINI Stallux, które zamówisz w rozmiarze 80x60, 80x70 czy 80x80 cm, są sprzedawane ze stopkami z tworzywa sztucznego w komplecie, które nakłada się po podcięciu drabiny. Dzięki nim konstrukcja jest stabilna w trakcie użytkowania, a podłoga w pomieszczeniu chroniona przed zarysowaniami. Produkty MINI Stallux są wykonane z połączenia drewna sosnowego i metalu, a ich współczynnik przenikania ciepła wynosi 1,2 W/m2*K. Schody są objęte 5-letnią gwarancją.

  Drewniane schody strychowe - wymiary

  Schody strychowe serii Stallux Mini wykonane są z drewna. Stopnie wykonane zostały z zachowaniem antypoślizgowego profilu, dzięki czemu przełożyło się to bezpośrednio na stopień bezpieczeństwa. Jeżeli szukasz schodów strychowych w wysokiej jakości – zapoznaj się z naszą ofertą. Schody strychowe Stallux występują w rozmiarach skrzyni: 80x60, 80x55, 80x70, 80x80, 90x70, 90x60. Przenikalność termiczna klapy kształtuje się na poziomie 1,2W/m2K, co daje zadowalające efekty, jeśli oczekujesz dobrej ochrony przed „uciekaniem” ciepła. Bez względu na rozmiar klapy, została ona wyposażona w zamek, który łatwo otworzyć za pomocą metalowego pręta o długości 75 cm, który jest dołączony do zestawu. W przypadku schodów strychowych Stallux Mini – szerokość stopni ma 32 cm, co pozwala na komfortowe stawianie kroków podczas wchodzenia. W przypadku tej linii – schody strychowe Stallux Mini mają szeroką na 36,5 cm drabinę. Bez znaczenia jaki rozmiar schodów wybierzesz, możesz mieć pewność, że w każdym przypadku otrzymasz pełnowartościowy produkt gotowy do zamontowania w stropie.

  schody strychowe stallux mini na poddasze

  Schody strychowe – jak wybrać?

  Poszukując schodów, jeśli wiesz już jakiej wielkości skrzyni potrzebujesz, weź pod uwagę pozostałe – ale tak samo ważne aspekty. Na pierwszym miejscu znajduje się bezpieczeństwo – nasze schody strychowe zostały przetestowane zgodnie z europejską normą, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wysoka jakość wykonania idzie w parze z funkcjonalnością opartą o bezpieczeństwo. Schody są stabilne, dzięki czemu możesz z łatwością wnosić przedmioty nie martwiąc się o stabilizację i wytrzymałość – wszystkie modele wytrzymują nacisk 150 kg, co jest potwierdzeniem wysokiej wytrzymałości. Kolejnym czynnikiem jest czas gwarancji od producenta – nasze schody drewniane podlegają 5 letniej gwarancji, co jest wyróżniające na tle innych, konkurencyjnych modeli.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco