Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Schody strychowe 80x70 70x80 (1)

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz bogaty wybór schodów strychowych zaprojektowanych specjalnie z myślą o wnętrzach o różnej specyfice. Jesteś właścicielem domu o ograniczonej przestrzeni użytkowej, jednak chcesz zagwarantować sobie łatwość użytkowania poddasza lub strychu? W takim razie przygotowany asortyment z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Czekają w nim między innymi funkcjonalne schody strychowe w wariancie MINI, czyli o wymiarach 80x70 cm. Oferowane produkty to połączenie wysokiej jakości i niskich cen oraz gwarancji terminowej realizacji zamówienia. Co więcej, nieustannie pozostajemy do dyspozycji naszych klientów, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

  Praktyczne schody strychowe 80x70 cm – wysoka jakość w niskiej cenie

  Oferowane schody strychowe 4STEP 80x70 cm to bez wątpienia doskonała propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują małych konstrukcji o wysokiej jakości i w niskiej cenie. Proponowane modele STALLUX zostały wyposażone w 4-segmentową drabinę, którą wykonano z metalu, o maksymalnej wysokości wynoszącej 265 cm. Pozostałe elementy, czyli stopnie, klapa i skrzynia, powstały z naturalnego i wytrzymałego materiału, jakim jest drewno sosnowe. Co więcej, objęte 5-letnią gwarancją schody strychowe 80x70 zostały wyposażone 1-punktowy zamek wpuszczany w klapę, którą otwiera się dołączonym prętem z metalu wzbogaconym o kwadratowy klucz. W celu uszczelnienia zastosowano silikonową uszczelkę w skrzyni, a do zapewnienia maksymalnej izolacji wykorzystano ocieploną klapę wypełnioną styropianem. Dzięki temu nie musisz się martwić o utratę ciepła w domu. Wszystkie dostępne schody strychowe zostały również wyposażone w stopki z tworzywa sztucznego, które należy nałożyć na drabinę po podcięciu. To właśnie one chronią podłogę przed zniszczeniem w trakcie użytkowania konstrukcji, jednocześnie podwyższając Twoje bezpieczeństwo. Do wybranego produktu możesz dokupić barierkę zabezpieczającą i zestaw do montażu.

  Schody strychowe 80x70 – najlepsze modele

  Drewniane schody strychowe w rozmiarze 80x70 to między innymi Stallux mini, które cechują się wskaźnikiem przenikalności termicznej na poziomie 1,2 W/m2K. Schody Stallux Mini 80x70 mogą być wyposażone w barierkę, dzięki której znacznie ułatwisz sobie wchodzenie po schodach. Schody strychowe 80x70 wysyłane są już zmontowane w jedną, poskładaną część – jest to największym atutem schodów strychowych naszej produkcji. Schody nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych, co znacznie skraca czas montażu. Jest to czynnik kluczowy zwłaszcza, gdy dysponujesz małą ilością czasu, jaką możesz przeznaczyć na montaż schodów. Schody strychowe 80x70 cechują się wysoką jakością – ich stopnie zostały wykonane ze stopni o profilu antypoślizgowym, co przekłada się na bezpieczeństwo.

   schody na strych drewniane

  Schody strychowe drewniane – warto?

  Wybierając schody strychowe wykonane z drewna możesz być przekonany o ich wysokiej jakości. Schody na strych 80x70 od 4iQ są już przygotowane do zamontowania – nie musisz składać stopni, montować ich do boków drabiny czy montować drabiny do klapy. Nasze schody strychowe 80x70 objęte są aż 5-letnią gwarancją producenta. Zostały także przetestowane pod kątem maksymalnego obciążenia – mogą być obciążone aż 150 kg. Jest to znacznie lepszy wynik w konkurencyjnych modelach. Jeżeli nie wiesz jak zamontować schody strychowe skorzystaj z naszych poradników zamieszczonych na blogu, lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który odpowie na wszystkie pytania. Schody na poddasze 80x70 zostały stworzone z myślą o bezpiecznym używaniu przez długie lata. Konstrukcja została podzielona na 4 segmenty, które bez problemu możesz złożyć i rozłożyć. Schody strychowe posiadają także wykończenie wysokiej jakości – estetyczny wygląd to coś, na co warto zwrócić uwagę.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco