Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Szerokość skrzydła drzwiowego
  Strona drzwi

  Drzwi prawe 80 cm (91)

  Witaj na stronie 4iQ Group Sp. z o.o. – miejsca, w którym znajdziesz wysokiej jakości skrzydła z naturalnego drewna w konkurencyjnie niskiej cenie. Różnorodna oferta obejmuje także drzwi prawe w wariancie 80, które są dostępne w wersji sęcznej i bezsęcznej. Proponujemy także modele pełne lub przeszklone, które możesz dowolnie dopasowywać do swoich potrzeb i specyfiki domowej lub biurowej przestrzeni. Przed rozpoczęciem realizacji zamówienia uzgadniamy z naszymi klientami dokładne szczegóły wybranych drzwi drewnianych – opcję zamków i wentylacji, wykończenie czy dodatek ościeżnicy i maskujących ją elementów. Montaż prawego skrzydła zaleca się w pokojach, w których podchodzisz do niego od drugiej strony. Dzięki właściwemu umiejscowieniu zawiasów zagwarantujesz sobie maksymalny komfort użytkowania przestrzeni i unikniesz np. zderzenia drzwi podczas otwierania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

  Trwałość na lata w konkurencyjnej cenie, czyli wewnętrzne drzwi prawe 80

  Dostępne drzwi prawe 80 to przede wszystkim gwarancja trwałości na lata w niezwykle przystępnej cenie. Egzemplarze z serii Classic, Premium, Loft czy Fog zamówisz w wersji standardowej, czyli z tzw. przylgą. W asortymencie posiadamy również nowoczesne i funkcjonalne systemy przesuwne naścienne, które podobnie jak i pozostałe produkty są wykonane z drewna posiadającego certyfikat FSC®. Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski, dbając o profesjonalizm świadczonych usług i terminowość. Dbamy nie tylko o dostarczenie wybranych drzwi prawych 80 w bezpieczny i szybki sposób pod wskazany adres, ale także zapewniamy im bezpieczeństwo na każdym etapie transportu.

  Dlaczego warto zamontować w domu drewniane drzwi wewnętrzne?

  Powodów do zamontowania dostępnych w przygotowanym asortymencie wewnętrznych drzwi prawych w rozmiarze 80 jest wiele. Zacznijmy od najważniejszego, czyli uniwersalności. Drewniane skrzydła z powodzeniem wpasowują się w stylistykę nowoczesną, klasyczną, minimalistyczną czy industrialną, dzięki czemu bez obaw mogą zostać zainstalowane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach zaaranżowanych w sposób tradycyjny. Co więcej, nie ma znaczenia rodzaj pokoju – oferowane drzwi prawe w rozmiarze 80 sprawdzą się w sypialniach, salonach, pokojach młodzieżowych, garderobach, gabinetach oraz pomieszczeniach sanitarnych i gospodarczych. I to zarówno w domach czy mieszkaniach, jak i biurach. Mówiąc o zaletach drewnianych skrzydeł, nie można zapomnieć o możliwościach wykończenia, jakie otrzymujesz, zamawiając je w naszym sklepie internetowym. Dzięki przygotowaniu modeli w wersji surowej możesz dowolnie je pomalować lub powierzyć to zadanie specjalistom – z radością dostarczymy drzwi lokalowe z drewna olejowanego lub postarzanego.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco