Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Strona drzwi

  Drzwi zewnętrzne 90 cm lewe (28)

  Drzwi wejściowe 90 cm – lewe

  Drzwi zewnętrzne są jedną z wizytówek całego domu, dlatego zawsze powinny być dobrze dobrane. Ich zadaniem jest nie tylko ochrona wnętrza przed chłodem, niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi czy włamaniami. Drzwi wejściowe powinny także być starannie dobrane pod kątem estetycznym – powinny dobrze komponować się z wyglądem zewnętrznym domu i ewentualnymi ozdobami kamiennymi czy roślinami doniczkowymi znajdującymi się w pobliżu.

  Wybierając drzwi wejściowe do domu zawsze należy zwrócić uwagę na kilka aspektów nie związanych z ich wyglądem. Ważne jest przede wszystkim właściwe dobranie szerokości i grubości skrzydła. Drzwi o szerokości 80 cm mogą być niepraktyczne w niektórych sytuacjach, natomiast duże skrzydła o szerokości jednego metra często trudno jest wkomponować w ścianę. Optymalnym rozwiązaniem są zatem drzwi wejściowe 90 cm, które gwarantują komfort użytkowania na co dzień i z reguły nie sprawiają problemów z montażem nawet na niewielkich odcinkach ścian.

  Innym ważnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę podczas kupna drzwi, jest ich grubość. Optymalnym rozwiązaniem w większości przypadków są drzwi zewnętrzne o grubości 50-60 mm – cieńsze mogą niestabilnie leżeć w ramie i przepuszczać wiatr, natomiast grubsze mogą przysparzać nieco trudności podczas codziennego użytkowania.

  Drzwi zewnętrzne 90 cm – lewe: oferta sklepu internetowego 4IQ Group

  Kupując skrzydło wejściowe do domu, należy odpowiedzieć sobie na jeszcze jedno pytanie: w którą stronę mają otwierać się drzwi. Tutaj wybór jest oczywisty, bo do wyboru są drzwi lewe oraz prawe. Jak odpowiednio je dobrać do własnego domu?

  To, czy mamy do czynienia z drzwiami zewnętrznymi 90 cm lewymi czy prawymi, określa się na podstawie umieszczenia zawiasów. Jeśli stając na wprost skrzydła, zawiasy znajdują się po Twojej lewej stronie, to przed sobą masz właśnie drzwi wejściowe 90 cm lewe. Skrzydło otwierane w lewą stronę będzie odpowiednim rozwiązaniem na przykład wtedy, gdy drzwi wejściowe po swojej lewej stronie – patrząc od zewnątrz – mają wychodzącą prostopadle ścianę. W takiej sytuacji znacznie lepiej sprawdzą się drzwi wejściowe 90 cm lewe, które będą otwierały się do ściany, a nie w stronę wolnej przestrzeni.

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór drzwi zewnętrznych 90 cm lewych, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Oferujemy drzwi zewnętrzne 90 cm lewe w różnych stylistykach – zarówno częściowo przeszklone, jak i pełne.

  Drzwi wejściowe lewe w 4IQ Group – nie tylko 90 cm

  Chociaż drzwi wejściowe 90 cm lewe uważa się za optymalne rozwiązanie, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w niektórych przypadkach konieczne jest zastosowanie innych rozwiązań. Dlatego naszym klientom oferujemy również drzwi zewnętrzne w wariantach 80-centymetrowych oraz o szerokości jednego metra. Zależy nam na tym, żeby każdy mógł u nas znaleźć rozwiązanie idealne dla siebie.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco