Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Szerokość skrzydła drzwiowego
  Strona drzwi

  Drzwi zewnętrzne 80 cm lewe (135)

  Szukasz wytrzymałych drzwi zewnętrznych, które posłużą Ci przez wiele lat? W sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. z pewnością znajdziesz coś dla Ciebie. Nasz asortyment obejmuje polskie produkty, które wyróżniają się na tle swoich konkurencyjnych odpowiedników wysoką jakością, trwałością i precyzją wykonania. Dzięki temu mamy pewność, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient będzie w pełni zadowolony z dostarczonego zamówienia, a skrzydła po zamontowaniu będą idealnie dopasowane do specyfiki danego pomieszczenia. W przygotowanym asortymencie znajdziesz między innymi drzwi zewnętrzne lewe w rozmiarze 80, które podobnie jak i pozostałe modele dostępne w naszym sklepie, powstały z wytrzymałej blachy tłoczonej. W efekcie są doskonałym rozwiązaniem do domu, biura i każdego innego obiektu. Sprawdź, jakie skrzydła znajdziesz w naszym asortymencie i zamów wybrany produkt w konkurencyjnie niskiej cenie z dostawą prosto pod wskazany adres!

  Szczegóły oferty lewych drzwi zewnętrznych 80

  Drzwi zewnętrzne 80 lewe to produkty, które zamówisz u nas w różnych modelach i kolorach, dzięki czemu zadbasz nie tylko o bezpieczeństwo i funkcjonalność, ale także zachowanie estetyki budynku. Oferowane egzemplarze pochodzą z linii PRIME 55 i mają grubość 56 milimetrów. Co warto o nich wiedzieć? Kolekcja obejmuje różne rodzaje stalowych drzwi zewnętrznych. Mamy i standardowe wersje w wydaniu pełnym lub przeszklonym i skrzydła do zadań specjalnych. Mowa oczywiście o serii antywłamaniowej oraz antywłamaniowej z wkładem akustycznym, które spełniają wymagania II klasy bezpieczeństwa. Tego typu egzemplarze chronią budynek przed wizytą niespodziewanych gości – w tym celu wyposażono je w specjalne klamki i wkładki oraz wzmocniono ich konstrukcję. Z kolei drzwi zewnętrzne 80 lewe z wkładem akustycznym 38 dB spełniają rygorystyczne wymagania określające próg akustyczny i doskonale wygłuszają hałas z ulicy czy korytarza. W jakich sytuacjach warto wybrać skrzydła lewe? Drzwi powinny otwierać się na pustą ścianę i nie mogą zasłaniać elementów na niej umieszczonych. Nie bez znaczenia jest także zadbanie, aby znajdujące się przy sobie skrzydła nie zderzały się przy otwieraniu.

  Dlaczego warto zamówić stalowe drzwi zewnętrzne?

  Stalowe drzwi zewnętrzne lewe w rozmiarze 80, które objęto roczną gwarancją, to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla osób poszukujących trwałości w przystępnej cenie. Wytrzymały materiał doskonale radzi sobie z uszkodzeniami mechanicznymi, nie tracąc nowoczesnego i estetycznego wyglądu przez wiele lat. Co więcej, wszystkie skrzydła zewnętrzne mają odpowiednie certyfikaty i mogą być otwierane w wybranym przez Ciebie kierunku. Szczegóły na temat każdego egzemplarza drzwi stalowych znajdziesz na dedykowanych im podstronach.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco