Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Szerokość skrzydła drzwiowego
  Strona drzwi

  Drzwi prawe 90 cm (91)

  Do obowiązkowych elementów wyposażenia każdego mieszkania, domu i pozostałych obiektów należą oczywiście drzwi wewnętrzne, których głównym zadaniem jest zapewnienie prywatności oraz podniesienie funkcjonalności i komfortu użytkowania przestrzeni. W 4iQ Group Sp. z o.o. doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest wybór odpowiedniego skrzydła lokalowego, dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroki i różnorodny asortyment egzemplarzy wykonanych z prawdziwego drewna. Wśród propozycji z naturalnego materiału nie zabrakło drzwi prawych 90 w wersji sękowej i bezsękowej. Modele dostępne w wariancie pełnym i przeszklonym pochodzą z serii Classic, Loft, Premium i Fog produkowanych przez renomowaną firmę RADEX. Ich wysoka jakość, trwałość i oryginalny design z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  Co warto wiedzieć o oferowanych drzwiach wewnętrznych prawych 90?

  Dostępne w naszym sklepie internetowym drzwi prawe 90 polecają się do domów, mieszkań i biur, jako skrzydła zamontowane w salonach, gabinetach, toaletach czy pomieszczeniach gospodarczych. Do ich produkcji wykorzystuje się głównie lite i klejone drewno sosnowe, które wyróżnia się znakomitą trwałością i wytrzymałością. To również zastosowany materiał odpowiada za właściwości izolacyjne oferowanych egzemplarzy. Mówiąc o materiale, z którego powstają dostępne drzwi prawe w rozmiarze 90, nie można nie wspomnieć o posiadaniu przez niego certyfikatu FSC®. Drewno, które uzyskało takie odznaczenie, pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, a tym samy jest przyjazne środowisku. W takich miejscach szczególnie dba się o ekologię, chroniąc faunę i florę czy sadząc nowe drzewa na miejsce tych wyciętych. Prawe skrzydła, które znajdziesz w tej kategorii, są polecanym rozwiązaniem do pokoju, w którym otwieranie drzwi wymaga podejścia do nich z przeciwnej strony, czyli lewej.

  Zalety wewnętrznych drzwi z drewna

  Popularność oferowanych wewnętrznych drzwi prawych w rozmiarze 90 nie jest przypadkowa. Podobnie jak i pozostałe, dostępne egzemplarze wyróżniają się wysoką jakością, która idzie w parze z konkurencyjnie niskimi cenami. Nie bez znaczenia jest również uniwersalność egzemplarzy z drewna – skrzydła z powodzeniem można zamontować we wnętrzach zaaranżowanych w różnym stylu. Zamawiając drzwi lokalowe w naszym sklepie, możesz także wybrać sposób wykończenia, opcję zamków i wentylacji, a także zamówić do nich ościeżnicę czy elementy maskujące. A to wszystko w starannym i precyzyjnym wykonaniu, dzięki któremu wybrany model idealnie dopasuje się do specyfiki danej przestrzeni. Życzymy udanych zakupów!

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco