Seria LOFT

Seria LOFT - skrzydła do systemów przesuwnych.

Skrzydła z serii LOFT charakteryzują się ciekawym, industrialnym stylem, świetnie współgrającym z przestrzeniami loftowymi.

Drewniane drzwi przesuwne wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne najczęściej kojarzą nam się z tradycyjnymi, otwieranymi skrzydłami. A gdyby tak nieco urozmaicić wnętrze swojego domu lub mieszkania i zamiast standardowego modelu wybrać drewniane drzwi przesuwne? Tego typu modele, które będą bardzo oryginalnym rozwiązaniem do nowoczesnego wnętrza, znajdziesz w naszym sklepie internetowym 4IQ Group.

Jakie zalety mają skrzydła przesuwne?

Chociaż zamontowanie skrzydła przesuwnego drewnianego w domu czy mieszkaniu wydaje się pomysłem niekonwencjonalnym, w rzeczywistości ma ono sporo zalet. Przede wszystkim drzwi przesuwne pozwalają zaoszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu. Z pewnością ma to duże znaczenie w mieszkaniach o niewielkim metrażu oraz mniejszych pomieszczeniach, takich jak pokoje dziecięce czy łazienki. Wybierając drewniane drzwi przesuwne lepiej można zagospodarować przestrzeń w pobliżu wejścia do pomieszczenia. Modele takie sprawdzają się znakomicie także w sytuacji, gdy chcemy podzielić większe pomieszczenie na dwie strefy – na przykład część jadalnianą i wypoczynkową. Proponowane przez nas drzwi wewnętrzne loft przesuwne są także bardziej dyskretne niż skrzydło otwierane.

Skrzydło przesuwne drewniane ma jeszcze jedną ważną zaletę. Jest ono lekkie i łatwe w użytkowaniu, co z pewnością ma znaczenie wtedy, gdy w domu lub mieszkaniu znajdują się osoby z niepełnosprawnością ruchową poruszające się na wózku inwalidzkim. Co więcej, modele takie nie wymagają zastosowania progu.

Drzwi wewnętrzne loft i industrialne w sklepie 4IQ Group

W naszym sklepie internetowym 4IQ Group znajdziesz szeroki wybór skrzydeł przesuwnych drewnianych, które z łatwością wkomponujesz we wnętrze swojego domu lub mieszkania. Proponowane przez nas drzwi wewnętrze przesuwne znakomicie będą wyglądały przede wszystkim w nowoczesnych wnętrzach, takich jak jadalnie, kuchnie i salony urządzone w stylu loftowym czy industrialnym.

Ich charakterystyczną cechą jest surowy, a jednocześnie bardzo delikatny, drewniany wygląd oraz czarna prowadnica stylizowana na elementy wykorzystywane we wnętrzach fabrycznych i przemysłowych. Dzięki takiemu wyglądowi oferowane przez nas drzwi wewnętrzne loft znakomicie będą się prezentowały także w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym. W asortymencie 4IQ Group można jednak znaleźć także modele bardziej naturalne, które dobrze będą wyglądały w rustykalnych i prowansalskich kuchniach i jadalniach.

Kup skrzydło przesuwne drewniane w sklepie internetowym 4IQ Group

Szukasz wysokiej jakości, wytrzymałego skrzydła przesuwnego do swojego domu lub mieszkania? W naszym sklepie internetowym można znaleźć najlepsze modele, które wykonane są z wysokojakościowego drewna sosnowego. Znajdujące się w naszym sklepie drzwi wewnętrzne loft są wystarczająco wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, by bezproblemowo służyły Ci przez wiele lat. Proponowane przez nas drzwi są dostępne w wielu wersjach wymiarowych, od szerokości sześćdziesięciu centymetrów do dziewięćdziesięciu centymetrów.

close

Lista życzeń