Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Szerokość skrzydła drzwiowego
  Strona drzwi

  Drzwi lewe 80 cm (91)

  Drzwi to podstawowy element wyposażenia każdego domu, mieszkania czy biura. Decydując się na instalację skrzydeł, warto wybrać te wykonane z naturalnego i wytrzymałego materiału, jakim jest oczywiście drewno. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór drzwi lewych w rozmiarze 80, które w większości powstają z klejonego i litego drewna sosnowego. Trwały surowiec jest uniwersalny i stylowy, a do tego zapewnia znakomitą izolację pomieszczeń. Dopasujemy wybrane skrzydło do Twoich oczekiwań i wymagań przestrzennych. Wyposażymy je w dowolny zamek i opcję wentylacji, a także dołączymy do zamówienia ościeżnicę i maskujące je elementy. A to wszystko w atrakcyjnie niskiej cenie! Pamiętaj, że lewe skrzydło są doskonałym wyborem do pokoju, w którym podchodzi się do niego od prawej strony.

  Wysokiej jakości drzwi lewe z naturalnego i ekologicznego surowca

  Wysoka jakość, trwałość i wytrzymałość to nie wszystko, czym mogą pochwalić się oferowane drzwi lewe 80 firmy RADEX. Do produkcji większości skrzydeł wykorzystuje się drewno z certyfikatem FSC®, czyli pochodzące z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Dzięki temu Ty możesz cieszyć się naturalnymi drzwiami w swoim domu lub mieszkaniu, a dostawcy dbają o ekologię; w tego typu miejscach chroni się faunę i florę, a na miejsce każdego wyciętego drzewa sadzi się nowe. Jakie modele znajdziesz w naszym asortymencie? Wśród sęcznych lub bezsęcznych skrzydeł czekają na Ciebie propozycje z serii Premium, Classic, Loft czy Fog w wariancie pełnym lub przeszklonym, które fantastycznie odnajdą się we wnętrzach urządzonych w dowolnym stylu.

  Jak wybrać odpowiednie drzwi lewe w rozmiarze 80?

  Zakup idealnych drzwi lewych 80 może stanowić wyzwanie, w szczególności gdy masz tak różnorodny i bogaty wybór. Wiesz już, w którą stronę powinno otwierać się skrzydło i jaki ma mieć rozmiar. Pora zdecydować, czy lepszym rozwiązaniem będzie model pełny, czy przeszklony – ten pierwszy jest polecany do pomieszczeń gospodarczych czy schowków, podczas gdy drugi z nich sprawdzi się fantastycznie w pozostałych pokojach w domu i mieszkaniu. Równie znakomicie nasze drzwi lewe 80 odnajdą się w przestrzeniach biurowych lub usługowych. Zwróć również uwagę na sam rodzaj egzemplarza – standardowe skrzydła z przylgą mogą zostać zamontowane praktycznie w każdym wnętrzu, jednak w przypadku małych pomieszczeń o wiele lepszą opcją będą systemy przesuwne. Na zakończenie czas zadbać o dopasowany do stylu aranżacji wygląd. Standardowo oferujemy drzwi w stanie surowym, które możesz dowolnie modyfikować, jednak na Twoje życzenie dostarczymy gotowy produkt z drewna olejowanego lub postarzanego.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco