Kategorie

Filtry

Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Szerokość skrzydła drzwiowego
  Strona drzwi

  Drzwi lewe 80 cm 

  na stronę
  Przeglądasz 1 - 24 z 91 produktów

  Drzwi to podstawowy element wyposażenia każdego domu, mieszkania czy biura. Decydując się na instalację skrzydeł, warto wybrać te wykonane z naturalnego i wytrzymałego materiału, jakim jest oczywiście drewno. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór drzwi lewych w rozmiarze 80, które w większości powstają z klejonego i litego drewna sosnowego. Trwały surowiec jest uniwersalny i stylowy, a do tego zapewnia znakomitą izolację pomieszczeń. Dopasujemy wybrane skrzydło do Twoich oczekiwań i wymagań przestrzennych. Wyposażymy je w dowolny zamek i opcję wentylacji, a także dołączymy do zamówienia ościeżnicę i maskujące je elementy. A to wszystko w atrakcyjnie niskiej cenie! Pamiętaj, że lewe skrzydło są doskonałym wyborem do pokoju, w którym podchodzi się do niego od prawej strony.

  Wysokiej jakości drzwi lewe z naturalnego i ekologicznego surowca

  Wysoka jakość, trwałość i wytrzymałość to nie wszystko, czym mogą pochwalić się oferowane drzwi lewe 80 firmy RADEX. Do produkcji większości skrzydeł wykorzystuje się drewno z certyfikatem FSC®, czyli pochodzące z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Dzięki temu Ty możesz cieszyć się naturalnymi drzwiami w swoim domu lub mieszkaniu, a dostawcy dbają o ekologię; w tego typu miejscach chroni się faunę i florę, a na miejsce każdego wyciętego drzewa sadzi się nowe. Jakie modele znajdziesz w naszym asortymencie? Wśród sęcznych lub bezsęcznych skrzydeł czekają na Ciebie propozycje z serii Premium, Classic, Loft czy Fog w wariancie pełnym lub przeszklonym, które fantastycznie odnajdą się we wnętrzach urządzonych w dowolnym stylu.

  Jak wybrać odpowiednie drzwi lewe w rozmiarze 80?

  Zakup idealnych drzwi lewych 80 może stanowić wyzwanie, w szczególności gdy masz tak różnorodny i bogaty wybór. Wiesz już, w którą stronę powinno otwierać się skrzydło i jaki ma mieć rozmiar. Pora zdecydować, czy lepszym rozwiązaniem będzie model pełny, czy przeszklony – ten pierwszy jest polecany do pomieszczeń gospodarczych czy schowków, podczas gdy drugi z nich sprawdzi się fantastycznie w pozostałych pokojach w domu i mieszkaniu. Równie znakomicie nasze drzwi lewe 80 odnajdą się w przestrzeniach biurowych lub usługowych. Zwróć również uwagę na sam rodzaj egzemplarza – standardowe skrzydła z przylgą mogą zostać zamontowane praktycznie w każdym wnętrzu, jednak w przypadku małych pomieszczeń o wiele lepszą opcją będą systemy przesuwne. Na zakończenie czas zadbać o dopasowany do stylu aranżacji wygląd. Standardowo oferujemy drzwi w stanie surowym, które możesz dowolnie modyfikować, jednak na Twoje życzenie dostarczymy gotowy produkt z drewna olejowanego lub postarzanego.