Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Schody strychowe 112x70 70x112 (2)

  Bez względu na to, do czego wykonujesz strych i poddasze w swoim domu, niezwykle ważne jest zadbanie o to, aby dostanie się do położonej wysoko przestrzeni było całkowicie bezproblemowe i bezpieczne. Z pomocą przychodzą produkty dostępne w naszym asortymencie! W sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. przygotowaliśmy różnorodny wybór konstrukcji drewnianych i nie tylko, których jakość z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Modele z klapami i 3-segmentowymi drabinami o maksymalnej wysokości wynoszącej 280 cm są sprzedawane w gotowych do montażu konstrukcjach – nie musisz ich składać. Wystarczy, że po wypakowaniu z kartonu zamocujesz je w wybranym miejscu i gotowe! Funkcjonalne rozwiązania sprawią, że magazynowanie przedmiotów na poddaszu stanie się łatwiejsze, a Ty zyskasz możliwość adaptacji wnętrza na pomieszczenie mieszkalne. Zamawiając wybrane schody strychowe w rozmiarze 120x70 cm, masz pewność, że wybierasz trwałość i wysoką jakość w konkurencyjnie niskiej cenie. A to wszystko przy zachowaniu terminowej realizacji zamówienia i aż 5-letniej gwarancji. Poznaj szczegóły naszej oferty!

  Zalety schodów strychowych 112x70 i 70x112 cm

  Pierwszą i jedną z najważniejszych zalet oferowanych schodów strychowych 70x112 cm marki 4STEP jest przede wszystkim bezpieczeństwo domowników. Wbrew pozorom ułatwienie wniesienia ciężkich przedmiotów na wyższą kondygnację może stanowić nie lada wyzwanie, jednak nie z naszymi konstrukcjami – modele wykonane z drewna i stali wyróżniają się doskonałą wytrzymałością i trwałością. Całość dopełniono także antypoślizgowymi stopniami czy też stopkami z tworzywa sztucznego, które uniemożliwiają drabinie poruszanie się i chronią ją przed chybotaniem podczas użytkowania. To także one zabezpieczają podłogę przed zarysowaniem. Nie bez znaczenia jest także estetyka i oryginalny design oferowanych schodów strychowych w rozmiarze 112x70 cm. Możesz dowolnie dopasowywać je do stylistyki swojego domu, upewniając się, że wejście na poddasze pozostanie praktycznie niezauważone i skutecznie ukryte. To wszystko dzięki dołączonej do produktu klapie sufitowej, którą wyposażono także w specjalny uchwyt ułatwiający otwieranie. Masz pytania na temat dostępnych schodów strychowych? Skontaktuj się z nami, a z chęcią na nie odpowiemy!

  Jak wybrać schody strychowe?

  Wybierając schody strychowe do domu zwróćmy uwagę przede wszystkim na właściwości danego modelu. Schody strychowe 112x70 dostępne są w linii Extra i Extreme. Kluczową różnicą jest grubość klapy. W modelu schodów strychowych Extreme 112x70 grubość klapy wynosi 76 mm, natomiast przy modelu Extra grubość kształtuje się na poziomie 46 mm. Wszystkie te modele złożone są ze zmontowanych już 3 segmentów drabinki. Schody strychowe 70x112 cm mogą być obciążone maksymalnie 150 kg, co świadczy o wysokiej jakości materiału i wytrzymałości cechującej te modele. Ważnym kryterium wyboru schodów jest ilość dostępnego miejsca, jaką możesz przeznaczyć na rozkładanie i składanie schodów. Przy każdym modelu schodów informujemy o promieniu otwarcia, który powinien rozwiać wszelkie wątpliwości.

  schody strychowe drewniane 112x70

  Ważnym aspektem przesądzającym wybór schodów jest współczynnik izolacji cieplnej. Schody strychowe Extra 112x70 cechują się wskaźnikiem na poziomie 0,86 W/m2K, co jest konkurencyjnym wynikiem biorąc pod uwagę ocieplenie klapy schodów. Z kolei schody strychowe Extreme cechują się jeszcze lepszą przenikalnością - 0,55 W/m2K. Przenikalność cieplna schodów pozwoli na zapobieganie stratom ciepła spowodowanym przez nieprawidłową/niewystarczającą izolację. Aby uniknąć wykańczania schodów strychowych i dbania o ich dodatkowe ocieplenie, wystarczy już na samym początku zainwestować w schody strychowe z klapą o niskim współczynniku przenikalności termicznej. Najlepszym wyborem będą schody z jak najmniejszym współczynniku przenikalności termicznej. To właściwa izolacja jest kluczem do zapobiegania wysokim stratom ciepła.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco