Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Strona drzwi

  Drzwi zewnętrzne 90 cm prawe (28)

  Drzwi zewnętrzne 90 cm – prawe

  Drzwi zewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów w całej konstrukcji domu jednorodzinnego. Drzwi wejściowe powinny przede wszystkim spełniać funkcje praktyczne, czyli ochraniać wnętrze budynku przed zimnym i chłodnym powietrzem i niekorzystnymi czynnikami pogodowymi oraz stanowić odpowiednie zabezpieczenie przed włamaniem. Z drugiej strony, trzeba pamiętać o tym, że drzwi wejściowe są także jedną z głównych wizytówek domu – to z nimi w pierwszej kolejności mają do czynienia goście i osoby odwiedzające domowników. Skrzydło wejściowe powinno zatem być starannie dobrane do zewnętrznego wyglądu ścian oraz ewentualnych elementów ozdobnych znajdujących się w okolicy wejścia.

  Jakie powinny być wysokiej jakości drzwi wejściowe?

  Jeśli chcesz cieszyć się wysokiej jakości drzwiami wejściowymi, które bezawaryjnie posłużą Ci przez wiele lat, podczas dokonywania zakupu powinieneś pamiętać o kilku niezwykle istotnych aspektach. Przede wszystkim należy wybrać odpowiednią szerokość drzwi. Do wyboru masz drzwi o szerokości 80, 90 i 100 centymetrów. Powszechnie stosowane są wszystkie trzy wymiary, warto jednak mieć świadomość tego, że w zdecydowanej większości przypadków to drzwi zewnętrzne 90 cm prawe lub lewe są rozwiązaniem optymalnym. Są one wystarczająco szerokie, by gwarantowały komfort użytkowania na co dzień, a jednocześnie łatwo można wpasować je w nawet niewielkie fragmenty ściany, co czasem bywa problematyczne przy drzwiach o szerokości jednego metra.

  Ważnym parametrem jest także grubość drzwi wejściowych 90 cm prawych lub lewych. Najlepszym rozwiązaniem są skrzydła o grubości od 50 do 60 mm – cieńsze może być trudno stabilnie zamontować w ścianie, natomiast grubsze bywają nieco ciężkie, co może być niezbyt komfortowe w codziennym użytkowaniu. W ofercie naszego sklepu internetowego 4IQ Group znajdziesz drzwi wejściowe 90 cm o szerokości około 56 mm, które będą optymalnym rozwiązaniem.

  Wysokiej jakości drzwi wejściowe 90 cm prawe w sklepie 4IQ Group

  Kupując skrzydło zewnętrzne do domu należy także zwrócić uwagę na to, w którą stronę ma się ono otwierać – do wyboru są drzwi prawe lub lewe. Drzwi wejściowe 90 cm prawe to te, które mają zawiasy po prawej stronie. Będą one znakomitym rozwiązaniem przede wszystkim wtedy, gdy po prawej stronie drzwi – patrząc od zewnątrz – znajduje się położona do nich prostopadle ściana. W takiej sytuacji logicznym rozwiązaniem będzie otwieranie się skrzydła do prostopadle położonej ściany.

  W ofercie naszego sklepu internetowego 4IQ Group można znaleźć wysokiej jakości, eleganckie drzwi wejściowe 90 cm prawe, które będą pasowały zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych domów. W ofercie mamy szeroki wybór drzwi zewnętrznych wykonanych z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne czynniki atmosferyczne. Odpowiednie dla siebie drzwi zewnętrzne 90 cm prawe znajdą u nas zarówno zwolennicy skrzydeł pełnych, jak również miłośnicy drzwi z finezyjnymi przeszkleniami. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco