Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Szerokość skrzydła drzwiowego
  Strona drzwi

  Drzwi zewnętrzne 80 cm prawe (136)

  Podstawowym elementem wyposażenia każdego budynku są drzwi zewnętrzne, które chronią wnętrza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zapewniają prywatność i zabezpieczają obiekt przed włamaniem. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy bogatą ofertę stalowych drzwi zewnętrznych prawych o szerokości 80, które dostarczamy na terenie całej Polski. Dostępne w naszym asortymencie modele są sprzedawane w wersji pełnej lub oszklonej oraz mogą przyjmować dowolny kierunek otwierania. W komplecie otrzymujesz progi i ościeżnice z uszczelkami. Wszystkie produkty są objęte roczną gwarancją. Wybierając odpowiednią stronę otwierania skrzydła, w tym przypadku z zawiasami po prawej stronie, zwróć uwagę trakty komunikacyjne w domu oraz możliwości przestrzenne pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stalowych drzwi zewnętrznych 80 prawych!

  Szczegóły linii PRIME 55 obejmującej drzwi zewnętrzne 80 prawe

  Decydując się na zamówienie drzwi zewnętrznych prawych w rozmiarze 80 w naszym sklepie internetowym, masz do wyboru dziesiątki atrakcyjnych wizualnie i funkcjonalnych egzemplarzy. Wszystkie z nich pochodzą z linii PRIME 55, w której czekają na Ciebie skrzydła stalowe o grubości 56 milimetrów. Pierwszym typem są modele standardowe dostępne w kilku wersjach kolorystycznych oraz wariancie pełnym i przeszklonym. Drzwi zewnętrzne są sprzedawane w ramce KB lub wykonanej ze stali nierdzewnej, a do ich wypełnienia wykorzystuje się twardy styropian. Kolejnym rodzajem dostępnych produktów są skrzydła antywłamaniowe klasy RC2, które wyposażono we wzmocnioną konstrukcję oraz specjalne wkładki i zamki. Dzięki temu są najlepszym sposobem na ochronę budynku przed złodziejami. Ostatnią serią jest PRIME 55 antywłamaniowa z wkładem akustycznym, która oprócz zabezpieczenia przed włamaniem zapewnia wyciszenie hałasu. Potwierdzeniem jest spełnienie rygorystycznych wymagań dotyczących progu akustycznego (38 dB).

  Stalowe drzwi zewnętrzne – gwarancja trwałości na lata

  Dostępne w naszym sklepie internetowym drzwi zewnętrzne 80 prawe to zdecydowanie doskonała propozycja dla klientów, którzy poszukują wysokiej jakości i trwałości na lata w konkurencyjnie niskiej cenie. Do produkcji modeli powstających w Polsce wykorzystuje się tłoczoną blachę pokrywaną następnie dekoracyjną folią PCV. Dzięki temu gotowe egzemplarze są odporne na uszkodzenia mechaniczne, działanie promieni UV i wpływ niekorzystnych czynników atmosferycznych. A to wszystko przy zachowaniu funkcjonalności i maksymalnego komfortu codziennego użytkowania. Potrzebujesz pomocy w zakupach? Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Do usłyszenia!

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco