Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Szerokość skrzydła drzwiowego
  Strona drzwi

  Drzwi prawe 70 cm (91)

  Wybierając drzwi wewnętrzne, należy zadbać o ich funkcjonalność i dopasowanie nie tylko do indywidualnych potrzeb domowników, ale także specyfiki danej przestrzeni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w dostępnym asortymencie przygotowaliśmy różnorodny wybór wysokiej jakości drewnianych drzwi prawych 70. W ofercie mamy modele z serii Classic, Loft, Premium czy Fog, które doskonale odnajdą się we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, a nawet industrialnych. Nie zabrakło także praktycznych systemów przesuwnych naściennych, które są rewelacyjnym wyborem do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni użytkowej. Różnorodność oferty gwarantuje, że z łatwością dopasujesz wybrane drzwi prawe w rozmiarze 70 do stylu aranżacji swojego domu, mieszkania i biura.

  4iQ Group Sp. z o.o. – gwarancja terminowości i wysokiej jakości

  Różnorodna oferta to nie wszystko, na co możesz liczyć, zostając naszym klientem. Zapewniamy również wysoką jakość drzwi prawych 70 w konkurencyjnej cenie oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Co więcej, profesjonalnie podchodzimy do powierzonych nam zadań, dbając o terminowość i spełnienie oczekiwań każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dostępne egzemplarze, dzięki produkcji z ekologicznego i naturalnego materiału, mogą przybierać dosłownie każdą formę – oferujemy i skrzydła sęczne, i bezsęczne oraz drzwi wewnętrzne gładkie lub przeszklone. Standardowo są one przygotowywane w stanie surowym, jednak na Twoje życzenie możemy również wykonać je z drewna olejowanego lub postarzanego. Kiedy warto wybrać prawe skrzydło w rozmiarze 70? Modele są polecane do wnętrz, w których podejście do drzwi odbywa się z przeciwnej strony, czyli z lewej. Przeciwne umiejscowienie zawiasów pozwala na uniknięcie konieczności obchodzenia otwartego skrzydła.

  Dlaczego warto wybrać drewniane drzwi prawe 70?

  W 4iQ Group Sp. z o.o. nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości, dlatego współpracujemy z jednym z najlepszych producentów drewnianych drzwi na rynku. Firma RADEX, bo to o niej mowa, specjalizuje się w wytwarzaniu skrzydeł od wielu lat, wykorzystując do ich produkcji wysokiej jakości materiał. Drewno, które wykorzystuje do produkcji większości drzwi prawych 70, pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i ma certyfikat FSC®. Dzięki temu lokalowe modele stanowią połączenie funkcjonalności i trwałości z ekologią. Co więcej, decydując się na zamówienie dostępnych w naszym asortymencie skrzydeł, możesz dowolnie wybierać opcję zamków i wentylacji oraz ościeżnice i dedykowane jej elementy maskujące. I to przy zachowaniu korzystnych warunków współpracy – oferujemy atrakcyjne ceny i bezpieczeństwo produktów na każdym etapie transportu. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco