Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent
  Szerokość skrzydła drzwiowego
  Strona drzwi

  Drzwi prawe 100 cm (91)

  Witaj w sklepie internetowym firmy 4iQ Group Sp. z o.o., w którym znajdziesz idealnie dopasowane do swoich potrzeb drzwi zewnętrzne, wewnętrznie i nie tylko. Przygotowany asortyment obejmuje skrzydła produkowane przez RADEX – jednego z liderów w branży, który od wielu lat dostarcza klientom z całej Polski wysokiej jakości egzemplarze wykonane z naturalnego materiału. Zamawiając wybrane drzwi prawe w rozmiarze 100 w naszym sklepie internetowym, możesz wyposażyć swój dom, mieszkanie czy biuro w nowoczesne i funkcjonalne skrzydła bez obciążania budżetu. Gwarantujemy atrakcyjnie niskie ceny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanych produktów. Co więcej, szczególny nacisk kładziemy na komunikację z klientami – chcemy, aby gotowe skrzydła w 100% były dopasowane do specyfiki przestrzeni i Twoich oczekiwań, dlatego nieustannie pozostajemy do Twojej dyspozycji.

  Dlaczego warto zamówić drzwi prawe 100 w naszym sklepie?

  Wszystkie dostępne drzwi prawe w rozmiarze 100 i ich lewe odpowiedniki powstają zgodnie z Polską Normą Budowlaną, z naturalnego tworzywa – drewna. Ekologiczny i naturalny surowiec sprawdza się doskonale w przypadku skrzydeł wewnętrznych. Lokalowe egzemplarze dzięki starannemu procesowi produkcji są uniwersalne, funkcjonalne i nowoczesne, a do tego gwarantują znakomitą izolację w pomieszczeniu. Prawe skrzydła są doskonałym wyborem do każdego wnętrza, w których otwarcie wymaga podejścia do nich z przeciwnej strony. Zadbaj także o to, aby otwarciu nie zderzały się one z innymi drzwiami w pomieszczeniu. W asortymencie znajdziesz szeroki wybór różnorodnych drzwi prawych 100, w tym między innymi standardowe modele z przylgą z serii Classic, Fog, Loft czy Premium. Skrzydła dedykowane wnętrzom nowoczesnym, klasycznym czy industrialnym sprzedajemy w wariancie bezsękowym lub sękowym oraz wersji pełnej lub przeszklonej. Co istotne, lokalowe egzemplarze wykonane z litego i klejonego drewna sosnowego 100 są dodatkowo płatne. Ceny oferowanych modeli znajdziesz w zakładkach dedykowanych konkretnym produktom.

  Drzwi wewnętrzne z ekologicznego materiału

  Niewątpliwą zaletą oferowanych wewnętrznych drzwi prawych 100 jest fakt, że większość z nich powstaje z drewna mającego certyfikat FSC®. Co to oznacza? Odznaczenie jest przyznawane materiałom drewnianym i drewnopodobnym, które pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, czyli takich, w których rosną i stare, i młode drzewa, a fauna i flora są chronione. Co więcej, wszystkie wycięte drzewa są zastępowane nowymi – na ich miejsce sadzi się kolejne, dbając o środowisko. Zapraszamy do poznania szczegółów kolekcji drzwi prawych w rozmiarze 100, które sprzedajemy w wersji surowej! Jeśli chcesz, aby zamówione skrzydło było olejowane lub postarzane, nie ma problemu – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco