Kategorie

Drzwi lewe 90 cm 

na stronę
Przeglądasz 1 - 24 z 91 produktów

W sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. znajdziesz bogaty wybór skrzydeł zewnętrznych i lokalowych wyprodukowanych przez firmę RADEX, która od wielu lat cieszy się pozycją jednego z liderów w branży. Zamawiając je u nas, możesz liczyć na konkurencyjnie niskie ceny – dzięki temu wyposażysz swój dom, mieszkanie czy biuro w skrzydła drewniane bez obciążania budżetu. Wśród dziesiątek dostępnych propozycji czekają na Ciebie drzwi lewe w rozmiarze 90, które powstają przede wszystkim z litego i klejonego drewna sosnowego. Co istotne, materiał ma certyfikat FSC®, który potwierdza, że pochodzi on z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób. Ekologiczny i naturalny materiał to gwarancja trwałości na lata oraz niepowtarzalnego stylu, który z pewnością podkreśli styl aranżacji Twojego wnętrza.

Drzwi lewe dostępne w naszym asortymencie

Z myślą o wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientach zadbaliśmy o to, aby przygotowany asortyment był nie tylko bogaty, ale także różnorodny. Dzięki temu znalezienie idealnych drewnianych drzwi lewych 90 nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Jakie skrzydła znajdziesz w naszej ofercie? Dostępne modele można podzielić na te z sękami lub bez, a także pełne i przeszklone. Te pierwsze są polecane do pomieszczeń gospodarczych i schowków, natomiast drugie z powodzeniem dopełnią wyposażenie sypialni, salonu i każdego innego pokoju w domu czy mieszkaniu. W dostępnym asortymencie znajdziesz również drzwi lewe 90 z różnych serii – Fog, Premium, Classic i Loft, czyli kolekcji obejmujących standardowe skrzydła wewnętrzne z przylgą, wykonane z naturalnego materiału. Lewe skrzydła sprawdzą się znakomicie w pokojach, w których dostęp do drzwi odbywa się od przeciwnej strony – dzięki temu unikniesz konieczności ich obchodzenia w trakcie otwierania.

Dlaczego warto zamówić lokalowe drzwi w 4iQ Group Sp. z o.o.?

Decydując się na zamówienie wybranych wewnętrznych drzwi z drewna, masz pewność, że dostarczone zamówienie spełni Twoje oczekiwania i będzie dopasowane do specyfiki danej przestrzeni. Zapewniamy terminową realizację zleceń, konkurencyjne ceny i profesjonalne wsparcie. U nas możesz dostosowywać funkcjonalność skrzydeł i konfigurować je w dowolny sposób, wybierając rodzaj zamka i wentylacji czy też dodatek ościeżnicy. Co istotne, standardowe wykończenie drzwi lokalowych to wersja surowa, jednak w ofercie znajdziesz również egzemplarze olejowane i postarzane. W przypadku pytań lub wątpliwości nieustannie pozostajemy do Twojej dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!