Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Filtry

Clear filters Clear filters
Włączone filtry:
  Dostępność
  Producent

  Schody strychowe 120x90 90x120 (4)

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym 4iQ Group Sp. z o.o. przygotowaliśmy bogaty i różnorodny asortyment, w którym znalazły się także schody strychowe. Poddasze nie należy do często uczęszczanych pomieszczeń w domu – zazwyczaj służy do przechowywania przedmiotów, które nie są nam na co dzień potrzebne. Nie oznacza to jednak, że dotarcie na wyższą kondygnację powinno być utrudnione. Wręcz przeciwnie – dodatek funkcjonalnej drabiny pozwoli na bezproblemowe dostanie się na poddasze. W tym celu przygotowaliśmy funkcjonalne schody strychowe w rozmiarze 120x90 cm, które zamówisz u nas w konkurencyjnie niskiej cenie. Praktyczne elementy wyposażenia nie tylko ułatwią użytkowanie przestrzeni magazynowo-gospodarczej, ale także ochronią dom przed utratą ciepła. Doskonałe właściwości izolacyjne dostępnych modeli sprawiają, że nawet największe mrozy nie wpłyną na komfort domowników. Sprawdź, jakie schody strychowe w rozmiarze 120x90 cm dla Ciebie przygotowaliśmy. Zamów wybraną konstrukcję, a my dostarczymy ją prosto pod wskazany adres, na terenie całej Polski.

  Funkcjonalność i bezpieczeństwo schodów strychowych

  Schody strychowe 90x120 cm służą przede wszystkim do połączenia pomieszczeń mieszkalnych z wnętrzem magazynowo-gospodarczym. Właśnie dlatego powinny być przede wszystkim komfortowe w użytkowaniu, ale nie tylko! Równie ważne jest bezpieczeństwo i estetyka, dzięki której stylistyka wnętrz nie zostanie zaburzona. Konstrukcje z 3-segmentową drabiną (maksymalna wysokość: 280 cm) i klapą pozwalają na skuteczne ukrycie schodów w suficie i dowolne rozłożenie wtedy, kiedy tylko tego potrzebujesz. Co istotne, wszystkie strychowe modele są gotowe do zamontowania i nie wymagają dodatkowego składania. Funkcjonalne elementy wyposażenia powstają z drewna sosnowego i brzozowego, są wytrzymałe, a do tego niezawodne w swoim działaniu. Nie bez znaczenia jest również izolacja cieplna; odpowiednia szczelność klapy skutecznie chroni zimno przed przenikaniem do pozostałych pomieszczeń. U nas wysokiej jakości schody strychowe 90x120 cm zamówisz w konkurencyjnie niskiej cenie i z 5-letnią gwarancją, która najlepiej potwierdza standard ich wykonania.

  Schody strychowe 120x90 – najlepsze modele

  Jeżeli poszukujesz modelu schodów strychowych w wymiarze 120x90 koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybieraj spośród flagowych modeli, gdzie znajdziesz – drewniane schody Greenline, lub schody strychowe Nordic. Wszystkie modele naszych schodów posiadają pięcioletnią gwarancję, która jest potwierdzeniem wysokiej jakości wyrobu. Schody strychowe Greenline 120x90 mogą być zamontowane do maksymalnej wysokości kondygnacji 280 cm. Jeżeli nie wiesz jak zmierzyć czy dane schody wyłazowe zmieszczą się podczas rozłożenia w miejscu, w którym będą montowane – zwróć uwagę na promień otwarcia, który podany jest na karcie produktu pod każdym modelem schodów dostępnych w naszej ofercie. W zestawie ze schodami otrzymasz także pręt do otwierania, którym bezproblemowo złożysz i rozłożysz schody.

  Schody strychowe Greenline 120x90 cechują się wskaźnikiem przenikalności cieplnej na poziomie 1,2 W/m2K, co jest zadowalającym wynikiem, jeśli poszukujesz „ciepłych” schodów strychowych. Schody wyłazowe 120x90 zbudowane są z 3 segmentów połączonych ze sobą za pomocą wysokiej jakości łączeń w kolorze ciemnobrązowym. Zarówno schody Nordic jak i Greenline posiadają antypoślizgowy profil stopni, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Klapa przy wyłazach strychowych Greenline 120x90 mierzy 32mm. Poza kluczowymi czynnikami technicznymi, zwróć uwagę na wysoką jakość wykończenia i estetyczną, białą klapę, która wpasowuje się w większość wnętrz.

   drewniane schody strychowe 120x90

  Jak montować schody strychowe?

  Do zamontowania schodów strychowych będziesz potrzebować osoby do pomocy, jednakże sam montaż nie jest trudny. Kluczowe jest dokładne zmierzenie otworu, w którym mają być zamontowane schody oraz dopasowanie do tego wymiaru odpowiedni model schodów. Pierwszym krokiem powinno być sprawdzenie kompletności przesyłki i skontrolowanie jej pod kątem uszkodzeń. Jeśli wszystko wygląda prawidłowo możesz przejść do montażu. Kolejnym krokiem jest wypoziomowanie schodów - aby maksymalnie ułatwić sobie czynność skorzystaj z naszego zestawu montażowego. Zestaw montażowy do schodów 4step pozwoli na wypoziomowanie skrzyni schodów podczas montażu w stropie. Dodatkowo oferujemy obsługę przed i posprzedażową na wysokim poziomie, gdzie nasi pracownicy z dbałością odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

  Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco