Pawilony i namioty

Wyposaż swój ogród w duże namioty ogrodowe, lub pawilony. Sprawią, że każdy grill czy spotkanie rodzinne przybierze innego wymiaru - namioty i pawilony zapewniają relaks wysokiej jakości. Zbyt gorące dni nie będą już przeszkodą do cieszenia się wolnym czasem - dostępne w naszej ofercie pawilony z pokryciem materiałowym skutecznie ochronią Cię przed zbyt mocnym słońcem. Niektóre z nich posiadają moskitierę, która umożliwia wypoczynek bez denerwujących insektów wokół. Do zorganizowania przyjęcia na świeżym powietrzu świetnie sprawdzą się duże namioty ogrodowe z modułowymi ściankami. Zobacz pełną ofertę dostępną w sklepie internetowym 4iQ.

Namioty imprezowe

Ogród wyposażony w namioty ogrodowe czy pawilony tworzy przestrzeń do spokojnego wypoczynku, z dala od silnego słońca. W naszej ofercie znajdziesz duże namioty ogrodowe, które świetnie sprawdzą się podczas imprez w ogrodzie. Osłonią Cię przed słońcem, staną się bazą każdego grilla i imprezy organizowanej w ogrodzie. Świetnie sprawdzą się także przy różnego typu piknikach. Namioty dostępne są w różnych wymiarach, ale najpopularniejszym jest namiot 3x6, który pomieści wszystkich domowników. Dzięki estetycznemu wykończeniu zachwyci wszystkich gości. Ściany boczne posiadają prześwitujące okienka. 

Eleganckie pawilony w Twoim ogrodzie

Pawilony ogrodowe dostępne w ofercie 4iQ pozwolą zaplanować Ci wolną przestrzeń i zorganizować ją na czas trwania pikniku czy innego typu imprezy, która miałaby odbyć się w ogrodzie. Warto zapoznać się z ofertą namiotów i pawilonów – znajdziesz tu namioty w różnych wersjach – ze ściankami bocznymi i bez, pawilony – z siatką przeciw owadom, lub bez. W zależności od wolnej przestrzeni i liczby uczestników imprezy możesz wybierać spośród różnych wymiarów – najpopularniejszym modelem namiotu imprezowego jest ten o wymiarach 3x9. Z sukcesem pomieści wszystkich uczestników zapewniając wysokiej jakości relaks w otoczeniu natury. Pawilony z moskitierą są zbawienne szczególnie, gdy planujesz spożywać na zewnątrz słodycze czy słodkie napoje – siatka przy pawilonie zapobiega przedostawaniu się wszelkich insektów – muszek, komarów.

Namiot ogrodowy – jak złożyć?

Chociaż wydawać by się mogło, że namiot czy pawilon ogrodowy jest trudny w montażu z uwagi na złożoność elementów, to realnie nie jest to takie trudne. Kluczem jest odpowiednie przygotowanie nawierzchni. Użycie kotew stabilizacyjnych, które także możesz zakupić w naszym sklepie, zagwarantuje stabilność całej konstrukcji. Powierzchnia, gdzie ma być zmontowany namiot, lub pawilon, powinna być wolna od wszelkich przeszkód, powinna być równa. Namiot ogrodowy, a także pawilon imprezowy nie powinny być stawiane w otoczeniu drzew – może to spowodować uszkodzenia. Przed montażem należy rozłożyć elementy i sprawdzić ich stan zgodnie z instrukcją – zapobiegnie to przerwie w montażu.

close

Lista życzeń