Dodaj do porównania Porównaj
Brak produktów do porównania

Kategorie

Drewniane schody strychowe Greenline 32 mm (11)

Drewniane schody strychowe od wielu lat cieszą się niezmienną popularnością wśród klientów naszego sklepu internetowego. Nie bez powodu; konstrukcje wykonane z naturalnego materiału są trwałe, wytrzymałe, a do tego prezentują się niezwykle estetycznie.

Schody strychowe – linia Greenline

Schody strychowe Greenline cechują się dużym wyborem spośród różnych wymiarów, znajdziesz tam zarówno standardowe jak i niestandardowe wymiary schodów strychowych jak np. właz strychowy o wielkości 113x55. Szeroka rozpiętość wymiarów sprawia, że znajdziesz schody dopasowane do Twoich potrzeb. Schody strychowe Greenline cechuje dobra izolacja termiczna na poziomie 1,2 W/m2K, to znaczy, że schody strychowe Greenline mogą być zastosowane między pomieszczeniami, z których jedno jest nieocieplone, a nie pociągnie to za sobą dużych strat ciepła. Najlepsze schody strychowe zapewniają gwarancję ciepła i komfortu użytkowania. Schody składane strychowe Greenline dostępne są w wersji złożonej z 3 oraz 4 segmentów. Konstrukcja 4 segmentowa zarezerwowana jest dla schodów strychowych o wymiarach skrzyni: 90x55, 90x60, 90x70, 90x80. Schody strychowe 3-segmentowe występują w rozmiarach: 110x60, 110x70, 113x55, 120x60, 120x70, 120x80, 120x90.

schody strychowe drewniane

Drewniane schody strychowe – jak montować?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – zgodnie z zaleceniami producenta. Poszczególne modele dostępne na rynku różnić się mogą sposobem montażu. Należy jednak pamiętać, że zanim przystąpimy do montażu trzeba dokładnie sprawdzić zawartość przesyłki – jeśli ilość elementów zgadza się, a paczka nie nosi śladów zniszczenia – można zapoznać się z instrukcją producenta dołączoną do zestawu i rozpocząć montaż. Nasze schody strychowe Greenline posiadają konstrukcję już zmontowaną. Dzięki temu, kupując schody z linii Greenline i nie tylko (wszystkie składane schody strychowe w naszej ofercie cechują się gotową konstrukcją) oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale też czas. Przygotowana do montażu konstrukcja pozwala na skuteczne zamontowanie jej bez żadnych czynności przedmontażowych. Aby ułatwić sobie proces montażu zalecamy wyposażenie w system montażowy, który ułatwi wypoziomowanie skrzyni schodów, co znacznie szybciej przyspieszy możliwość korzystania ze schodów.

Schody drewniane – zalety

Schody drewniane są dobrą alternatywą dla schodów metalowych. Jakie cechy powinny mieć schody wyłazowe? Muszą cechować się dużą stabilnością – schody nie mogą się poruszać podczas korzystania z nich. Dużą zaletą jest także poręcz, która ułatwia wchodzenie, jeśli trzymamy w drugiej dłoni jakiś przedmiot. Trzeba też pomyśleć o powierzchni, o którą będą opierały się nóżki schodów. Ważne jest, aby schody nie rysowały powierzchni. Aby zapobiec takim uszkodzeniom trzeba nałożyć stopki silikonowe do schodów. Takie schody strychowe podczas używania muszą wytrzymać duże obciążenie – pozostało to nie bez znaczenia, ponieważ nasze schody strychowe Greenline są w stanie utrzymać do 150 kg obciążenia.

Newsletter Zapisz się i bądź na bieżąco