Strychowe schody drewniane - przeciwpożarowe

W naszym asortymencie dostępne są bardzo praktyczne schody strychowe. Oferujemy modele 3- i 4-segmentowe. Składana drabina w prosty sposób może się chować pod klapą, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Takie konstrukcje zapewniają przy tym wygodny i bezpieczny sposób połączenia kondygnacji z poddaszem.

Dodatkową zaletą oferowanych konstrukcji strychowych jest bardzo dobra szczelność między klapą drabiny a ościeżnicą, antypoślizgowe wykończenie stopni, wysoka wytrzymałość na obciążenia. Proponujemy schody drewniane w wariantach różniących się wysokością oraz rozmiarami skrzyń. Poniżej przedstawiamy solidne i funkcjonalne wyłazy strychowe. Wymiary dostępne są po wyborze konkretnego modelu.

Solidne wykonanie zapewni Państwu niezawodne i bezpieczne użytkowanie przez wiele lat. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały.

Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wybierz barierkę
odpowiednią dla Twojego dziecka

Darmowa porada stolarska

Darmowa porada stolarska

Stwórz domek
dla swojego dziecka

Darmowa porada stolarska

Darmowa porada stolarska