Kategorie

eRaty Santander Consumer Bank

Drzwi standardowe z "przylgą" 

Jednym z rodzajów drewnianych drzwi wewnętrznych, które znajdziesz w ofercie 4iQ Group Sp. z o.o., są modele przylgowe, czyli z charakterystyczną częścią wystającą. To właśnie ten fragment nazywamy przylgą. W naszym sklepie internetowym zamówisz wybrane drzwi w wersji surowej – oznacza to, że po otrzymaniu zamówienia masz pełną dowolność w zakresie końcowego wyglądu skrzydła. Co więcej, dostępny asortyment łączy w sobie nowoczesny design z tradycyjnym wyglądem, dzięki czemu przygotowana oferta wyróżnia się uniwersalnością i różnorodnością oraz możliwością znalezienia drzwi lokalowych z przylgą, idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb i stylu aranżacji wnętrza.

Podkategorie

 • Seria LOFT sęczne -...

  W przygotowanej ofercie czeka na Ciebie wyjątkowa seria LOFT, czyli wewnętrzne drzwi sęczne, które doskonale wpisują się w styl industrialny i sprawdzą się znakomicie we wnętrzach nowoczesnych, surowych, a nawet minimalistycznych. Dostępne modele zostały wykonane z litego i klejonego drewna sosnowego, a do wypełnienia ich ram wykorzystaliśmy deski z sezonowanej, klejonej sosny. Co istotne, wszystkie rodzaje skrzydeł, które znajdziesz w tej kategorii, mogą zostać przystosowane do systemu przesuwnego – dla nas nie ma zadań niemożliwych! Wybierając jedne z nich, masz możliwość dopasowania strony i zamka. W ofercie mamy zarówno proste zamki, jak i te na klucz, wkładkę patentową lub przeznaczone do pomieszczeń sanitarnych. Co więcej, proponujemy dopasowaną do drzwi sęcznych z serii LOFT ościeżnicę oraz listwy i ćwierćwałki maskujące. Wystarczy, że wybierzesz szerokość skrzydła i zdecydujesz, czy chcesz otrzymać je w stanie surowym, olejowanym czy postarzanym, a my zajmiemy się całą resztą. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modelami w stylu industrialnym!

 • Seria Classic - sęczne...

  Szukasz drzwi wewnętrznych w stylu klasycznym? W 4iQ Group Sp. z o.o. mamy coś specjalnie dla Ciebie – serię Classic Cottage Style, w której znajdziesz skrzydła wykonane z tradycyjnego drewna, zachwycające naturalnym wyglądem naturalnego materiału i sękami. Do produkcji oferowanych modeli wykorzystano lite i klejone drewno sosnowe, a ich ramki wykonano z tego samego, lecz sezonowanego materiału. Natomiast wypełnienia stanowią płyciny. W asortymencie posiadamy zarówno drzwi pełne, jak i te z przeszkleniami z mlecznych szyb hartowanych o grubości 4 milimetrów. W standardowym wyposażeniu skrzydeł wewnętrznych z serii Classic znalazły się zawiasy. Rodzaj zamka jest zależny od konkretnego modelu i wersji. Dostępne modele mogą mieć rozmiar 60, 70, 80 lub 90, dzięki czemu dopasujesz je idealnie do specyfiki wnętrza. W przypadku większych rozmiarów zachęcamy do kontaktu. Chcesz zamówić skrzydło wewnętrzne olejowane lub postarzane? Dostępną paletę kolorów znajdziesz w podstronach dedykowanych poszczególnym produktom.

 • Seria Fog - drzwi...

  Wewnętrzne drzwi drewniane z serii Fog to doskonała propozycja dla wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych. W naszej ofercie znajdziesz skrzydła wyprodukowane przez renomowaną firmę RADEX, wśród których znalazły się zarówno modele oszklone z szybami mlecznymi, jak i pełne. Co istotne, szklenie montowane jest jeszcze na etapie produkcji, a za dopłatą można zamówić wersję ze szkłem przezroczystym. Drzwi z serii Fog są fornirowane. Oznacza to, że nie są widoczne na nich sęki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy nie tylko różnorodny wybór modeli, ale także umożliwiamy dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i specyfiki danego wnętrza. Skrzydła z prezentowanej kolekcji mogą zostać wyposażone w zamek prosty, na klucz i wkładkę patentową lub WC. Możesz także wybrać ich stronę oraz rozmiar – 60, 70, 80 lub 90. Decydując się na zamówienie pełnych lub oszklonych drzwi wewnętrznych z serii Fog, otrzymujesz produkt w stanie surowym.

 • Seria Premium

  Seria Premium to kolekcja drewnianych drzwi wewnętrznych zaprojektowanych z myślą o najbardziej wymagających klientach. Nie bez powodu skrzydła, które z niej pochodzą, zostały uznane za elitę skrzydeł drewnianych dostępnego asortymentu. Do produkcji oferowanych modeli wykorzystuje się trwałe i stylowe drewno sosnowe, z którego następnie tworzy się wytrzymałe, estetyczne konstrukcje. Do głównych cech serii Premium, które wyróżniają ją na tle pozostałych kolekcji, należy między innymi konstrukcja ramowa, szklenia montowane przy użyciu wysokiej jakości uszczelek oraz dodatkowa warstwa uszlachetniającego forniru. Co więcej, wszystkie dostępne drzwi wewnętrzne mogą zostać dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Zamawiając je w naszym sklepie internetowym, możesz dowolnie konfigurować produkt – wybrać szerokość, stronę otwarcia, rodzaj zamka, a nawet wykończenia dołu skrzydła. Oferujemy również ościeżnice bezsęczne i dedykowane im listwy maskujące. A to wszystko z gwarancją terminowej realizacji zamówienia, wysokiej jakości i konkurencyjnych cen. Zapraszamy do poznania dostępnego asortymentu!

na stronę
Przeglądasz 1 - 24 z 66 produktów

Zalety wewnętrznych drzwi drewnianych przylgowych

Wewnętrzne drzwi drewniane z przylgą, podobnie jak i pozostałe modele dostępne w naszym asortymencie, powstają z naturalnego surowca, a tym samym są rozwiązaniem ekologicznym. Do ich produkcji wykorzystuje się drewno z certyfikatem FSC®. Co więcej, skrzydła są wykonane z Polską Normą Budowlaną oraz mają standardowy felc, zawiasy i rozstaw zawiasów pasujący do wszystkich ościeżnic drewnianych i metalowych. Dlaczego warto zdecydować się na drzwi wewnętrzne z przylgą? Ich design i estetyka doskonale wpisują się we wnętrza urządzone w stylu tradycyjnym, jednak z powodzeniem możesz umieścić je także w pomieszczeniach nowoczesnych. Nie bez znaczenia jest również fakt, że wszystkie dostępne drzwi z przylgą mogą zostać wzbogacone o wybrany rodzaj zamków i opcję wentylacji oraz stronę otwarcia – wszelkie szczegóły uzgadniamy przed przystąpieniem do realizacji zamówienia.